X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Новий курс Ф. Рузвельта

Завантажити презентацію

Новий курс Ф. Рузвельта

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бєлоусова Г. М.

Слайд 2

Основне гасло Рузвельта - діяти швидко та ефективно. Він прийняв присягу президента 4 березня 1933 року. Спадок, який дістався йому від попередника – президента Гувера – був катастрофічним: країна переживала небачену економічну депресію.

Слайд 3

Ухваливши рішення балотуватись, він звернувся за допомогою до найкращих вчених та економістів країни, створивши так званий "Мозковий трест". Найвідоміші його представники – професори Колумбійського університету Р. Молі, Р. Тагвелл та А. Берлі. Саме вони, разом з майбутнім президентом, були розробниками програми, яку потім назвуть "Новим курсом".

Слайд 4

Власне, ця програма трималася на трьох китах: відхід від ідеології "саморегульованого ринку" і початок планування капіталістичної економіки;  забезпечення мінімальних соціальних гарантій та створення робочих місць для того, аби уникнути "соціального вибуху";  "політика добросусідства" у міжнародній сфері .

Слайд 5

Вже 9 березня, через 5 днів після вступу Рузвельта на посаду, Конгрес зібрався на екстрену сесію. Метою конгресменів було ухвалення законів, що були основою "Нового курсу".

Слайд 6

"Санація" банківської системи Вже на другий день після інавгурації він закрив всі банки в країні для проведення операції "примусового лікування". Банківські канікули тривали тиждень - до 10 березня.

Слайд 7