X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Молодіжні субкультури

Завантажити презентацію

Молодіжні субкультури

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Молодіжна субкультура – це будь-яке об’єднання молоді, що має власні елементи культури, а саме: мову (сленг), символіку (зовнішню атрибутику), традиції, тексти, норми і цінності.

Слайд 3

Поширеною помилкою є підміна поняття молодіжної субкультури поняттям «неформальний молодіжний рух». Річ у тому, що вони не цілком тотожні.

Слайд 4

Сучасна наука зробила певну класифікацію молодіжних субкультур. У короткому вигляді їхня типологія виглядає так: романтико-ескапітські (хіпі, байкери); гедоністично-розважальні (мажори, репери); кримінальні (гопники, скінхеди); анархо-нігілістичні (панки та інші).

Слайд 5

Порівняно з іншими субкультурами наймолодшими є ЕМО, а наприклад ГОТИ виникли ще у 80-ті роки.

Слайд 6

ЕМО Головна риса Емо – це вираження та нестримання своїх емоцій, найважливіше – бути собою і не заганяти себе у якісь певні рамки. У Емо свої погляди на життя, яке складається з двох основних кольорів: чорного (символізує несправедливість, жорстокість світу) та яскравих кольорів (щасливі емоції, кохання, приємне переживання). А тих, кого цікавлять лише стиль та мода, називають «позерами», їх легко визначити при звичайній бесіді.

Слайд 7

Найтиповішим одягом Емо є: вузька футболка в обтяжку (доволі часто із героями мультфільмів); вузькі джинси чорного або попелясто-синього кольору, можливо навіть із дірками або латками; кеди із яскравими або чорними шнурками, зашнурованими особливим методом; клітчаста хустинка-арафатка на шиї; присутні обідочки з бантиком, та смугасті гетри на руках чи на ногах.

Слайд 8

Для Емо характерні такі атрибути: сумка через плече, вкрита латками чи значками (також значки можуть бути на