X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Готи

Завантажити презентацію

Готи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Готи (субкультура)

Слайд 2

Готи. Хто вони? Готи - представники субкультури, що зародилася в кінці 70-х років 20-го століття на хвилі пост-панку. Готична субкультура різноманітна і неоднорідна, завдяки тому, що культивує індивідуальність, тим не менше, виділяються багато загальні для неї риси, такі як любов до готичної музики (готик-року, готик-металу, дез-року, дарквейв), похмурий імідж, інтерес до містицизму і езотерики, декадансу, любов до хоррор-літератури та фільмів.

Слайд 3

Образ готів. Ранні готи відрізнялися від панків лише чорним домінуючим кольором одягу і волосся (з вставками білого, червоного, синього або пурпурного) і срібними прикрасами. Вони носили рвану одяг і навіть ірокези, хоча в готів ірокез був зазвичай чорним і набагато ширше, ніж у панків (поголений тільки по сторонам, на скронях). Багато їх називали Dark Punks (Темні Панки) за зовнішню схожість і в теж час похмуре відміну.

Слайд 4

Одяг готів. Спочатку у чоловіків були короткі і начесали волосся, але ближче до кінця 80-х довге чорне волосся було більш пріорітетним, і тепер збрити по сторонах і стирчать догори волосся у готовий можна зустріти значно рідше, ніж довгі падаючі. Мейк-ап залишився частиною іміджу, але одяг разнообразилась: тепер деякі носять одяг з впливом 18-го або початку 19-го століття, інші носять вініл, шкіру і сітку. А деякі з них носять і те і інше, хоча рідко одночасно. Чорний і білий залишаються домінуючими кольорами, хоча іноді ще з'являються червоний, синій, пурпуровий або зелений (частіше у кібер-готів).

Слайд 5

Імідж готів. Готи мають свій імідж, який за останній час зазнав значні зміни. Як би не розвивалася готика, залишаються два незмінні основні елементи: завжди тільки чорний колір одягу (іноді з елементами інших кольорів), а також виключно срібні прикраси (як знак презирства до золота, символу звичайних, побитих цінностей, кольором безглуздо пролитої людської крові, а також кольором сонця, срібло - колір місяця). У дівчат яскравий, виразний стиль Вамп - щільна чорна косметика, підводки, спектр кольорів помади і нігтів - від яскраво-червоного (кривавого) до чорного. Дівчина-гот (готесса) кожен день виглядає як спокуслива черниця або середньовічна королева або як-небудь ще. У готовий, що працюють в середовищі, де не можна собі дозволити екстремальний або індивідуальний підхід до іміджу, виробився стиль «корпоративний гот» (Slave Goth або Corporate Slave Goth): чорна діловий одяг, непомітні прикраси. B іміджі готовий обох статей зачіска відіграє дуже важливу роль. Це можуть бути просто пряме довге волосся, або ж їх піднімають гелем або збирають у великі пучки, ча