X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТОК КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Завантажити презентацію

ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТОК КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТОК КИЇВСЬКОЇ РУСІ Урок - узагальнення

Слайд 2

Поляни-Київ Древляни-Полісся, Волинь Сіверяни-по Десні й Сейму Тіверці-межир.Дністра та Пруту Хорвати-Прикарпаття Дуліби- верхів‘я Дніпра Уличі- на Дніпрі й Бузі Куявія Артанія Славія Державні утворення Антський союз Князь Дружина Старійшини Віче Слов‘яни. Скандинавське “РУСЬ”-- морський Іранське Річки Рось - (світлий) Праслов’ янське “Русь”-світлий , русий Русь Зростає роль Києва Географічне положення Перехрестя торгових шляхів Добре укріплення Сильна влада Києвичів Кий, Щек, Хорив і Либідь. Заснування Києва Служба Візантії Війна з аварами На Дунаї заснував Києвиць Союзи племен

Слайд 3

Аскольд (… 882) прийняв ……………(титул кагана, що рівний титулу імператора) здійснив……………(походи на Візантію: 860, 863, 865, 874) підписав……………(угоди й договори з ромеями) започаткував………(запровадження християнства)

Слайд 4

Новгородське князівство. Князь Рюрик (862-879) Київське князівство. Аскольд та Дір. Воювали з хазарами, печенігами, дунайськими болгарами. Походи на Візантію. 866р.- хрещення Аскольда та його Київська Русь. Держава східних слов’ян.

Слайд 5

Олег (882 – 912) приєднав………… (древлян, сіверян, радимичів, вятичів, дулебів) переміг…………… (хазарів, Візантію) підписав ………… (торговий договір з Візантією у 911 році)

Слайд 6

Держава «Київська Русь.» В 862 р. Рюрик почав княжити в Новгороді. Його вважають засновником великокняжої династії. В 879 р-. Він помер і князем став Олег . В 882 р.-він здійснив похід на Київ. Видаючи себе за купця, вбиває Аскольда і Діра і захоплює владу в Києві. Так розпочинається «Київська Русь». А.М.Васнецов. Варяги.