X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Архітектура Львова"

Завантажити презентацію

"Архітектура Львова"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектура Львова

Слайд 2

Слайд 3

Архітектура Еклектизму Чудовими пам’ятками цього стилю є будівлі сьогоднішніх головних корпусів Львівського Національного університету ім. Івана Франка, НУ «Львівська політехніка», театру опери і балету імені Соломії Крушельницької.

Слайд 4

Львівський національний університет імені Івана Франка

Слайд 5

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької розташований у центрі Львова на проспекті Свободи, 28.

Слайд 6

Модерн у Львові У Львові знаходиться багато пам'яток стилю модерн, який став реакцією на еклектизм і сформувався на початку XX ст. Зокрема, будинок № 32 на пл. Ринок (архіт. М. Лужецький, 1912 р.), будинок № 5 на вул. Б. Хмельницького (архіт. Р. Фелінський, поч. XX ст.).

Слайд 7

Архітектура бароко Храм святих апостолів Петра й Павла — костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній, споруджений у 1610—1630 рр. архітектором єзуїтського ордену Джакомо Бріано. Це — перша пам'ятка барокової архітектури у Львові.

Слайд 8

Кам'яниця Убальдіні, Вільчківська — житловий будинок на Площі Ринок, 3.