X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Архітектура Львова"

Завантажити презентацію

"Архітектура Львова"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектура Львова

Слайд 2

Слайд 3

Архітектура Еклектизму Чудовими пам’ятками цього стилю є будівлі сьогоднішніх головних корпусів Львівського Національного університету ім. Івана Франка, НУ «Львівська політехніка», театру опери і балету імені Соломії Крушельницької.

Слайд 4

Львівський національний університет імені Івана Франка

Слайд 5

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької розташований у центрі Львова на проспекті Свободи, 28.

Слайд 6

Модерн у Львові У Львові знаходиться багато пам'яток стилю модерн, який став реакцією на еклектизм і сформувався на початку XX ст. Зокрема, будинок № 32 на пл. Ринок (архіт. М. Лужецький, 1912 р.), будинок № 5 на вул. Б. Хмельницького (архіт. Р. Фелінський, поч. XX ст.).

Слайд 7

Архітектура бароко Храм святих апостолів Петра й Павла — костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній, споруджений у 1610—1630 рр. архітектором єзуїтського ордену Джакомо Бріано. Це — перша пам'ятка барокової архітектури у Львові.

Слайд 8

Кам'яниця Убальдіні, Вільчківська — житловий будинок на Площі Ринок, 3.

Слайд 9

Костел Святого Мартина — пам’ятка архітектури бароко у Львові. Знаходиться в районі Підзамче на вулиці Жовківській, 8 (колишні назви — Святого Мартина, Декабристів).

Слайд 10

Костел Святого Казимира – пам’ятка XVII століття у Львові. Костел в різний час носив різні назви: Святої Катерини, Місіонерський, Милосердя, Святого Казимира. Знаходиться в центральній частині міста, на Вул. Максима Кривоноса, 1 (колишні польські назви вулиці – Архієпископська і Театинська), поблизу знаходиться костел Кармеліток босих.

Слайд 11

Костел монастиря кармелі тів бо сих у Львові розташований на вул. Винниченка, 22.

Слайд 12

Готична архітектура Костел Іоана Хрестителя Пам’яток готичної архітектури у Львові збереглося мало: костели Іоана Хрестителя, Марії Сніжної, Кафедральний латинський собор та фрагменти в житлових будинках, зокрема на пл. Ринок.

Слайд 13

Костел Марії Сніжної

Слайд 14

Кафедральний латинський собор Архікафедра льна бази ліка Успі ння Пресвято ї Ді ви Марі ї або Лати нський кафедра льний собо р також відноситься до стилю: готика, ренесанс, бароко, еклектика.

Слайд 15

Пл. Ринок, 4. "Чорна кам'яниця" (зараз - будинок Львівського історичного музею)

Слайд 16

Архітектура класицизму Темпль — синагога реформістів (поступовців) у Львові, що знаходилась на площі Старий Ринок. Існувала із 1846 по 1942 рік, коли була зруйнована гітлерівцями.

Слайд 17

Львівська ратуша - адміністративний будинок у центральній частині Львова, який протягом всього часу свого існування був місцем перебування центральної міської влади Львова. Перша ратуша у Львові була дерев'яна й згоріла наприкінці XIV століття. Нову вежу заклали в 1827 і побудували в 1830—1835 у стилі віденського класицизму.

Слайд 18

Кам'яниця Лукашевичів — житловий будинок на східній стороні площі Ринок у Львові. Кам'яниця Бернатовичівська — житловий будинок на площі Ринок, 8.

Слайд 19

Палац латинських архієпископів — житловий будинок на площі Ринок, 9.

Слайд 20

Неоготична архітектура У неоготичному стилі на початку XX століття побудований костел Єлизавети, в якому відроджено чистоту готики і передано її характер.

Слайд 21

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України