X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Архітектура

Завантажити презентацію

Архітектура

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

IV група Архітектура

Слайд 2

Успенський собор У 1770 р., соборний прихід почав будівництво нового храму, який був освячений у 1778 р. Успенський собор був більш пізнім аналогом церкви Святого Климента у Москві. Гордість собору був іконостас, виготовлений за ескізами великого італ`янського скульптора Ф. Б. Растреллі. У 1821 році розпочалось будівництво нової дзвіниці. Висота споруди разом з хрестом склала 42 сажені (89.5 метра), у 1862 році на ній був встановлений годинник з боєм. У радянський час Успенський собор був зачинений. У 1986 році у соборі був відкритий Малий зал філармонії, зараз це Будинок органної та камерної музики. У 2006 році на дзвіниці Успенського собору встановлений хрест.

Слайд 3

Держпром Це своєрідна візитна картка Харкова. Був збудований у 1929 році по проекту ленінградських архітекторів С. С. Серафімова, С. М. Кравця та М. Д. Фельгера, які отримали перемогу у всесоюзному конкурсі. Висота будівлі - 63 метри, корисна площа - 60 тисяч м.кв. побудований Держпром у стилі конструктивізму. У роки німецько – фашистської окупації будівлю спробували підірвати, але монолітні залізобетонні конструкції навіть не дали тріщин. Зараз у будинку Держпрому розміщені 170 організацій обласного і міського рівнів.

Слайд 4

Пам`ятник Т. Г. Шевченку Пам’ятник Т. Г. Шевченку був збудований у 1935 році за проектом М. Г. Манізера. Фігури монумента відливалися у Ленінграді. Пам’ятник представляє собою багатофігурну композицію: на вершині п’єдесталу знаходиться сам поет, а по спіралі, навколо нього, шістнадцять персонажів з його творів, та учасників революції 1905 – 1907рр., та жовтневої революції.

Слайд 5

Площа Свободи В дореволюційні часи ця частина міста забудовувалась та мала назву Ветеринарна площа. Нижня частина сучасної площі Свободи представляла собою яр, куди вивозили сміття та побутові відходи. У 1924 році було прийнято рішення про будівництво нової площі в районі Сумської вулиці. Площа Свободи (до 1995 року - площа Дзержинського) складається з двох частин: прямокутної, яка виходить на вулицю Сумську, круглої, яка виходить на проспект Леніна. Довжина площі 750 м., ширина 130 м., діаметр кола – 350 м. У центрі площі в 1963 році був встановлений пам’ятник В. І. Леніну.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне