X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗАРОДЖЕННЯ І ЕВОЛЮЦІЯ ШРИФТІВ

Завантажити презентацію

ЗАРОДЖЕННЯ І ЕВОЛЮЦІЯ ШРИФТІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Київський національний університет імені Тараса Шевченка Інститут журналістики Шевченко В. Е. Зародження і еволюція шрифтів презентація лекції з дисципліни “Шрифтознавство”

Слайд 2

Примітивні печерні малюнки 2500-1000 рр. до н.е. виражають людський досвід у формі малюнків, знаків та орнаментів – піктографічне письмо – малюнок. Ці ображення зафіксували уявлення людей, історичні події, особливості життя та побуту. Деякі вчені вважають, що однією з цілей цих давніх творів було використання них у навчальних цілях – розвивало навички вистежування здобичі, релігійні ритуали.

Слайд 3

Вузлове письмо стародавніх перуанських індійців (інків)– стос, і давніх індійських племен (ірокезів і гуронов) - вампум, у якому знаками служили намисто і різнобарвні черепашки стало підготовчою стадією переходу від малюнка до графічного письма.

Слайд 4

Еволюція літерних символів ієрогліфів Стародавнього Єгипту (4000—250 pp. до н. е.) до раннього крито-фінікійського алфавіту та інших середньосхідних алфавітно-графічних мовних систем простежується з 1000 р. до н.е.

Слайд 5