X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Служби миттєвого обміну повідомленнями

Завантажити презентацію

Служби миттєвого обміну повідомленнями

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Уявіть ситуацію, коли вам потрібно поспілкуватися в Інтернеті із родичами чи знайомими, що проживають в іншій країні, на іншому континенті. Як це здійснити? Вакульчук Т.В.

Слайд 2

Служби миттєвого обміну повідомленнями. Програми ICQ та Skype. Вакульчук Т.В.

Слайд 3

Очікувані результати Після уроку Учень пояснює: поняття миттєвого повідомлення; принцип функціонування служби обміну миттєвими повідомленнями; наводить приклади: програм обміну миттєвими повідомленнями; вміє: реєструватися у службі обміну миттєвими повідомленнями; отримувати ідентифікаційний номер у програмі обміну миттєвими повідомленнями; запускати на виконання та завершувати роботу з програмою обміну миттєвими повідомленнями; знаходити співрозмовників і запрошувати їх до мережі обміну миттєвими повідомленнями; керувати списком контактів; надсилати й отримувати повідомлення; надсилати й отримувати файли в програмі обміну миттєвими повідомленнями; Вакульчук Т.В.

Слайд 4

Актуалізація знань Визначити коректні адреси електронної пошти info_turs@wikipedia.org dept~mg@econom.zp.ua dept&mg.econom.zp.ua http://dept_mg@com.ua dept.mg@econom.zp.ua Вакульчук Т.В.

Слайд 5

Актуалізація знань 2. Який із цих смацликів означає сміх? :-( ;-) :-| :-P :-D Вакульчук Т.В.

Слайд 6

Актуалізація знань 3. Яка із наведених програм є більш стійкою до атак вірусів та хробаків? Outlook Express Microsoft Outlook Mozilla Thunderbird Opera Mail The Bat! Вакульчук Т.В.