X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Результати дослідження КОРИСТУВАННЯ ІНТЕРНЕТОМ В УКРАЇНІквітень 2010

Завантажити презентацію

Результати дослідження КОРИСТУВАННЯ ІНТЕРНЕТОМ В УКРАЇНІквітень 2010

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Результати дослідження КОРИСТУВАННЯ ІНТЕРНЕТОМ В УКРАЇНІ квітень 2010

Слайд 2

Методологічна довідка про дослідження Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології з 1 квітня 2010 року по 26 квітня 2010 року. Польовий етап тривав з 9 по 20 квітня 2010 року. Опитування проводилося серед міського населення віком від 18 до 45 років, що проживає в 75 населених пунктах (міста та смт) у всіх областях України та в Автономній Республіці Крим. В результаті польового етапу було зібрано 628 анкет.

Слайд 3

Чи користувалися Ви Інтернетом протягом останніх 30 днів? За результатами дослідження, приблизно половина українців віком від 18 до 45 років, що проживають у міській місцевості, користувалася інтернетом протягом останніх 30 днів (55,9%). Варто зазначити, що всі опитані знали що таке інтернет.

Слайд 4

Частка респондентів серед різних демографічних категорій, які користувались інтернетом протягом останніх 30 днів При більш детальному аналізі виявилось, що чоловіки частіше використовують інтернет (серед чоловіків 61% відповіли, що користувались інтернетом протягом останніх 30 днів, серед жінок ця частка склала 51,3%). Також активність використання інтернету є значно меншою у старших респондентів (39,7% опитаних у віці 36-45 користувались інтернетом в останні 30 днів проти 71,5% респондентів у віці 18-25 років). Мешканці Східного регіону України* найрідше серед інших використовують інтернет (44,2% з них користувались ним протягом останніх 30 днів). * Східний – Харківська, Донецька і Луганська області; Західний регіон – Волинська, Рівненська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька і Хмельницька області; Центральний – Житомирська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Чернігівська і Київська області та місто Київ; Південний – Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська, Одеська області й АР Крим.

Слайд 5

Скажіть, будь ласка, протягом останніх 6 місяців чи купували Ви товари або послуги в інтернеті? Серед опитаних українців, які є активними користувачами інтернету (користувались ним протягом останніх 30 днів), п'ята частина купувала товари чи послуги в інтернеті протягом останніх 6 місяців (21,1%). Також існує значуща різниця між відповідями чоловіків та жінок на це питання. Якщо приблизно кожен четвертий чоловік купував щось в інтернеті протягом останніх 6 місяців (25,4%), то серед жінок це робила лише кожна шост