X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міфи про Геракла

Завантажити презентацію

Міфи про Геракла

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міфи про Геракла Мати Геракла Алкмена веде свій рід від героя Персея, а його батько – сам Зевс, цар богів. Зевс клянеться богам, що наступне немовля з роду Персея буде володарем Пелопоннеса. Ревнива Гера затримує появу на світ Геракла і прискорює народження іншого нащадка Персея – Еврисфея. Зевс, дотримуючись даної клятви, передає владу Еврисфею. Таким чином, Гераклу впродовж багатьох років доводиться служити нікчемному, боягузливому родичу.

Слайд 2

Герой у колисці Геракл був іще немовлям, коли Гера підіслала до дитячої колиски двох змій, щоб убити його. Брат Геракла, син Алкмени й Амфітріона,побачивши змій,заплакав з переляку. А Геракл мовчки схопив чудовиськ і задушив їх голіруч.

Слайд 3

Чому Геракл здійснює свої подвиги Геракл виріс і оженився. Але мстива Гера насилає на нього безумство, і він убиває своїх дітей та дружину. Коли напад безумства спадає, Геракла охоплює скорбота. Він запитує в дельфійського оракула, чим можна спокутувати цей злочин. Оракул відповідає, що Геракл має поступити на службу до свого родича Еврисфея і протягом 12 років здійснити великі подвиги. Після чого дістане від богів прощення та безсмертя.

Слайд 4

Немейський лев Спочатку Еврисфей наказує Гераклу добути шкуру лева,який живе біля міста Немея. Цього лева не можна поранити жодною зброєю. Геракл намагається вбити його стрілами,але безуспішно. Тоді він заганяє лева в його лігво, оглушує ударом кия, а потім душить руками. Щоб зняти зі звіра шкуру, він використовує кігті самого лева. Герой надягає чарівну шкуру немейського лева й стає невразливим.

Слайд 5

Лернейська гідра Другий подвиг не легший за Перший: Геракл має вбити гідру дев`ятиголову змію, яка винищує худобу й одним подихом убиває кожного, хто наближається до болота Лерна, де вона живе. Геракл стинає змії кілька голів, але на місці кожної виростають аж дві! Племінник Іолай, якого Геракл кличе на допомогу, припікає рани змії вогнем,щоб голови не відростали знову. Геракл тим часом стинає головну , безсмертну голову,розрубує тулуб гідри і змащує вістря своїх стріл її смертоносною жовчу. Еврисфей не зараховує цей подвиг,оскільки Гераклу допомагав Іолай.