X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Корисні інтернет ресурси

Завантажити презентацію

Корисні інтернет ресурси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Навчання за допомогою інтернет ресурсів Інтерне т-осві та (англ. Online tutoring) — освіта, що здійснюється з використанням ресурсів та технологій глобальної мережі Інтернет. У відношенні до поняття дистанційна освіта є видовою відмінністю, більш строго регламентує техніко-технологічну специфіку навчання — використання мережі Інтернет (дистанційно можна навчатися не тільки через Інтернет, але і за допомогою локальних мереж, відеозв'язку тощо)

Слайд 3

Освітні інтернет сайти: Інтернет енциклопедії(.wikipedia.org); Сайти для перекладу(translate.google.com.ua); Інтернет бібліотеки(bookland.net.ua); Та т.і.

Слайд 4

КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ РЕСУРСИ Електронна бібліотека України ім. В.І.Вернадського(www.nbuv.gov.ua) Лінгвістичний портал(www.mova.info) Перекладач( www.translate.a.ua) The Universal Digital Library (проект університета Карнегі-Меллона)-(www.ulib.org) Digital Library Program (http://library.stanford.edu/depts/dlp) MITOPENCOURSEWARE(проект МІТ) -(ocw.mit.edu/OcwWeb/web/home/home/index.htm) Библиотека по естественным наукам РАН (www.benran.ru)

Слайд 5

Використання інтернету для навчання: Отримання консультацій; Закачування потрібних програм; Створення мережної спільноти; Поглиблення знань та самоосвіта. Пошук навчальних матеріалів.

Слайд 6

Finish.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика