X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інтернет мережа"

Завантажити презентацію

"Інтернет мережа"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему “Інтернет мережа” Підготувала Учениця 11 класу Коноплянської ЗОШ І-ІІІ ст. Штемпель Анастасія

Слайд 2

Інтернет мережа

Слайд 3

Інтернет Переваги: Задовольняють інформаційні, освітні, культурні потреби, відкривають безмежний простір для спілкування та самовираження Недоліки: Фінансові шахраї, хакери, різного роду дезінформатори, тенета спокус (комп’терні ігри).

Слайд 4

Кожний комп’ютер, підключений до Інтернет, повинен мати свою адресу. Система адресування в Інтернет

Слайд 5

IP - адреса IP-адреса за змістом подібна до поштового індексу, що містить інформацію про місто(перші дві цифри) і поштове відділення в ньому (останні три цифри).IP- адреса є послідовністю з чотирьох чисел, розділених крапками. Ліва частина IP-адреси визначає конкретну мережу в Інтернет і називається ідентифікатором мережі . Права частина адреси визначає конкретний комп’ютер у цій мережі .

Слайд 6

Доменні Доменна адреса, так само як і IP-адреси , що уточнює місце призначення зліва на право, доменна адреса робить це у зворотному порядку справа наліво: спочатку йде ім ‘я мережі, в якій він знаходиться .

Слайд 7

Щоб користувачам Інтернет було простіше зв’язуватися з одним з одним, весь простір адрес розбито на ділянки-домени. Можливий також поділ за певними ознаками всередині доменів. Доменна адреса компю’тера включає в себе, як мінімум, два рівні доменів . Крайній праворуч - домен першого рівня, наступний зліва – його піддомен – домен другого рівня. Домен першого рівня визначає країну або тип організації, до якої належить комп’ютер.