X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Видалення забруднень із поверхні тканини"

Завантажити презентацію

"Видалення забруднень із поверхні тканини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Видалення забруднень із поверхні тканини Виконали: Сидорова Анастасія Труба Альона

Слайд 2

Правила щодо видалення плям: 1. Перед тим, як почати виведення забруднення з одягу необхідно з'ясувати його походження и дію хімічного Засобу на тканини і забарвлення. Для цього необхідно перевірити дію миючого складу на будь-якій непомітній  ділянці одягу. 2. Щоб уникнути псування тканини одягу,  НЕ застосовуйте потужні засоби для усунення плям. ЯКЩО Пляма не видаляється з Першого разу, повторіть обробку кілька разів в черзі з прополіскуванням 3. При видаленні Забруднення з вовняного и Шовкового одягу НЕ використовуйте  лужні засоби для усунення плям. При видаленні Забруднення з лляних и бавовняних тканин НЕ використовуйте кислотні засоби для чищення.

Слайд 3

Протерти забруднену ділянку тканини, змоченою теплим розчином суміші нашатирного спирту і мийного засобу (одна чайна ложка на півсклянки теплої води). Потім виріб попрасувати через чисту білу тканину

Слайд 4

Забруднену ділянку тканини ретельно протерти чистою ганчіркою, змоченою спиртом (етанолом).

Слайд 5

Тканину з плямою розтягнути над тарілкою (мискою) і поливати окропом, доки пляма не зникне.

Слайд 6

Найпростіший спосіб позбавитися плям іржі-за допомогою шматочка лимона. Загорнути його в марлю,прикласти до плями й провести кілька разів з протилежного боку тканини гарячою праскою. Цей спосіб застосовують для всіх видів тканин.

Слайд 7

Протерти забруднену ділянку ватою,змоченою в суміші з 2 чайних ложок гліцеролу й половини чайної ложки нашатирного спирту.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія