X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одержання кисню в лабораторії та вивчення його властивостей

Завантажити презентацію

Одержання кисню в лабораторії та вивчення його властивостей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Практична робота. Одержання кисню в лабораторії та вивчення його властивостей

Слайд 2

Ключ до тестового завдання Варіант І: 1 - б; 2 - б, г, е. Варіант ІІ: 1 - в; 2 - а, в, г.

Слайд 3

Виконання практичної роботи за інструкцією Дослід 1. Одержання кисню з калій перманганату У суху пробірку насипте 1 г калій перманганату. Складіть прилад, як показано на рисунку. В отвір пробірки помістіть жмутик вати. Закрийте пробірку пробкою з газовідвідною трубкою. Закріпіть пробірку горизонтально на такій висоті, щоб кінець газовідвідної трубки був якнайближче до дна пробірки. Прогрійте спочатку всю пробірку, а потім на-грійте тільки ту частину, де міститься калій перманганат. Зберіть кисень у пробірку шляхом витіснення повітря. Повноту заповнення пробірки перевірте тліючою скіпкою. Після заповнення накрийте пробірку предметним склом. Опишіть спостереження. Запишіть рівняння реакції. Зробіть висновок.

Слайд 4

Дослід 2. Збирання кисню методом витіснення води У кристалізатор, до половини заповнений водою, опустіть перевернену пробірку з водою. Загнутий кінець газовідвідної трубки підведіть у пробірку з водою. Нагрійте пробірку з калій перманганатом. Коли пробірка заповниться киснем, закрийте її під водою склом і вийміть з води, не припиняючи нагрівання. Якщо припинити нагрівання раніше, то вода втягнеться в пробірку і вона трісне. Опишіть спостереження.

Слайд 5

Дослід 3. Горіння вугілля на повітрі й у кисні У ложку для спалювання речовин покладіть вугілля, нагрійте його в полум’ї спиртівки та внесіть у пробірку з киснем. Опишіть спостереження, напишіть рівняння реакції. Зробіть узагальнюючий висновок про способи одержання кисню та його хімічні властивості.

Слайд 6

Домашнє завдання Повторити матеріал підручника.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія