X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Активоване вугілля

Завантажити презентацію

Активоване вугілля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Активо ване вугі лля .

Слайд 2

Активо ване вугі лля (лат. Carboneum activatum, англ. activated coal, нім. Aktivkohle) — пориста вуглецева речовина з високими адсорбційними властивостями та гідрофобністю. Містить величезну кількість пор і тому має дуже велику поверхню (1 г вугілля має поверхню 600–1200 м²), унаслідок чого має високу адсорбцію.

Слайд 3

Добування. Активоване вугілля отримують карбонізацією з органічних матеріалів (деревини, кістки, цукру, крові, горіхової шкаралупи, торфу, бурого вугілля, відходів паперового виробництва тощо) і подальшим активуванням. Застосовується як адсорбент у засобах протигазового захисту, медицині, хімії, харчовій промисловості тощо, а також як носій каталізаторів у технологічних процесах, сорбент для концентрування мікродомішок в аналітичній хімії.

Слайд 4

Фармакологічні властивості. Адсорбуючий засіб. Має велику поверхневу активність і високу сорбційну здатність. Зменшує всмоктування з травного тракту токсичних речовин, солей важких металів, алкалоїдів і глікозидів, лікарських речовин, сприяючи їх виведенню з організму. Адсорбує на своїй поверхні гази.

Слайд 5

Показання для застосування.  Диспепсія, харчові інтоксикації, отруєння алкалоїдами, глікозидами, солями важких металів. Призначають при метеоризмі для зменшення газоутворення, при підготовці до рентгенологічних і ендоскопічних досліджень.

Слайд 6

Побічна дія. Можливі запор, діарея; при тривалому застосуванні може виникнути дефіцит в організмі вітамінів, білків, жирів.

Слайд 7

Протипоказання. Застосування препарату протипоказане при виразкових ураженнях травного тракту, шлункових кровотечах.

Слайд 8

Передозування. Даних про можливе передозування вугілля активованого не надходило. Можливі прояви диспепсії, що потребує припинення прийому препарату.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія