X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Камьяне вугілля

Завантажити презентацію

Камьяне вугілля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лисичанськ – колиска Донбасу

Слайд 2

Знайди місто Лисичанськ на карті області. Які міста – “ сусіди ” ти побачив?

Слайд 3

Історія нашого міста нерозривно пов'язана з кам'яним вугіллям. Роздивіться зразок цієї корисної копалини. Що ви можете про нього сказати?

Слайд 4

Сторінками історії Сучасний Лисичанськ увібрав у себе міста Верхнє та Пролетарськ і простягнувся майже на 40 кілометрів на правому високому березі Сіверського Дінця. Ця територія, як і інші землі, що носили назву Дике поле, довгий час не була заселена. Коли російський рудознавець Григорій Капустін вів тут розвідку покладів кам’яного вугілля, його зустріли безлюдні балки та пагорби.

Слайд 5

З метою освоєння правобережжя Сіверського Дінця уряд почав організовувати військові поселення. На річці Верхній Біленькій була поселена третя рота гусарського полку. Тому поселення, що виникло там, отримало подвійну назву: Третя Рота та село Верхнє.

Слайд 6

14 листопада 1795 року Катерина II видала наказ про розробку покладів кам’яного вугілля біля Лисичої балки, де й було закладено першу шахту Донбасу. Разом із шахтою було засновано новий населений пункт – перше шахтарське селище, яке отримало назву Лисичанськ.

Слайд 7

Нині Лисичанськ – сучасне місто, яке розвивається прямо на очах.

Слайд 8

Підприємства міста Хоча історія Лисичанська тісно пов'язана з кам'яним вугіллям, але в місті є багато інших підприємств. До найбільших можна віднести нафтопереробний завод, склозавод “Пролетарій”, завод “Донсода”. Лисичанськвугілля Донсода Склозавод “Пролетарій” А на яких підприємствах працюють твої батьки?

Слайд 9

Відомі люди краю Володимир Сосюра Климент Ворошилов Ігор Сергєєв Микола Чужиков поет маршал міністр оборони Росії чемпіон світу з греблі на байдарках Що змінилося?

Слайд 10

Люби та шануй своє місто! Лисиче над Дінцем, де висне дим заводу, і потяг в сім годин… Вас не забуть мені, Як рідну Третю Роту…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія