X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗАМОК ЛЮБАРТА

Завантажити презентацію

ЗАМОК ЛЮБАРТА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗАМОК ЛЮБАРТА ПІДГОТУВАЛА КОЛЯДКО АННА

Слайд 2

Історія Будівництво луцьких замків велося у кілька будівельних періодів, які охоплюють цегляну історію будівництва, до якої на місці цих замків існував дерев'яний дитинець.

Слайд 3

Замок за епохи Вітовта Після смерті Любарта Великим князем стає його син Федір. Але він не мав прав на луцьке князювання, позаяк був сином не першої дружини Любарта. У 1387 р. литовський князь Вітовт разом із сім'єю, князями, боярами осів у Луцьку. З 1392 р. Луцьке князівство переходить до нього навічно [7], в цей же час він став Великим князем литовським. Вітовт надавав великої уваги Луцьку.

Слайд 4

Замок у XVI—XVII ст. Повторне надання Луцьку магдебурзького права у 1497 р. створило нову правову атмосферу.

Слайд 5

Структура замкового суду Судочинство належало до компетенції луцького замкового уряду. Юрисдикція суду поширювалася на повіт, на волинську шляхту, іноді на все воєводство, а в окремих випадках на кілька воєводств.

Слайд 6

Завабудова замків та нові реконструкції Упродовж XVI ст. замкова територія була досить забудованою і містила зовсім мало вільного місця. Люстрації дають опис споруд, які знаходилися на території, описи дворів та їх власників..

Слайд 7

Замок в Російській імперії — нові реалії нової держави Акварель Казимира Войняковського, 1797 Після третього поділу Польщі Луцьк опинився у складі Російської імперії..

Слайд 8

Архітектура Замок Любарта являє собою у плані рівносторонній трикутник із випнутими сторонами і відстанями між вершинами (вежами) 100 м. Висота стін близько 12 м над валом. Товщина сягає до 3 м.