X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Обхідними шляхами

Завантажити презентацію

Обхідними шляхами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Обхідними шляхами Презентація портфоліо навчальної теми Вишневська В.В.

Слайд 2

Опис навчальної теми Учні розв’язують одну і ту саму задачу різними способами, шукаючи більш раціональне розв’язання. Потрібно помітити якомога більше способів розв’язування, показуючи тим самим, що правильним може бути не одне розв’язування і не обов’язково застосовувати матеріал тільки декількох попередніх уроків даної теми.

Слайд 3

Основні запитання до навчальної теми

Слайд 4

Проект «Обхідними шляхами» Цей проект допоможе моїм учням опанувати навички 21 століття завдяки: Співпраці з однокласниками. Аналізу даних та отримання результатів для надання відповідей на тематичні запитання Вирішенню проблем та прийняттю рішень про свій експеримент Спілкуванню з іншими учнями в Інтернеті.

Слайд 5

Оцінювання потреб учнів Мета оцінювання Збір інформації про те, що учні вже знають і що в них викликає здивування у процесі розв’язування геометричних задач. Що я хочу дізнатися від своїх учнів? Я хочу дізнатися про те, що їм відомо про Тематичні запитання та що вони знають про організацію експериментів. Який зворотній зв’язок або додаткові ідеї мені б хотілося мати? Я б хотіла б удосконалити своє оцінювання. Я хочу добитися мислення вищого рівня.

Слайд 6

задача Властивість медіан Теорема cos Середня лінія Добудова Координатний метод Векторний метод Традиційний метод

Слайд 7

Використання властивості медіан Дано: AB=BC; AC=12см; BD=8см. Знайти: AM Розв’язання: За властивістю медіан: PD=8/3см AD=6см. За т. Піфагора з APD: AP=2(97)1/2/3 За властивістю медіан: AM=AP:2·3=(97)1/2

Слайд 8

Використання теореми косинусів За т. Піфагора з BDC: ВС=10см. За означенням: Cos C=DC/