X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Водний транспорт. Історія українського морського флоту

Завантажити презентацію

Водний транспорт. Історія українського морського флоту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Затенко Надія Пантелеймонівна Учитель географії Орловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Слайд 2

Транспорт (від лат. trans — через і portare — нести) — сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше. Водний транспорт - вид транспортного засобу, що перевозить вантажі та / або пасажирів по водних шляхах сполучення, як природним (океани, моря, річки, озера), так і штучним (канали, водосховища, водойми). Основним транспортним засобом є судно.

Слайд 3

Водний транспорт За типом використовуваних акваторій підрозділяється на: Річковий транспорт (внутрішній водний транспорт) - транспорт, що здійснює перевезення вантажів і пасажирів судами по внутрішніх водних шляхах, як по природних (річки, озера), так і по штучних (канали, водосховища). Морський транспорт - вид водного транспорту. До морського транспорту відноситься будь-яке судно, здатне пересуватися по водній поверхні (морів, океанів і прилеглих акваторій), а також просто знаходитися на плаву і виконувати при цьому певні функції, пов'язані з перевезенням, перевалкою, зберіганням, обробкою різних вантажів; перевезенням та обслуговуванням пасажирів .

Слайд 4

Історія українського флоту Історія українського флоту починається з найдавніших часів. Територією України несуть свої води безліч річок, її південні береги омивають Чорне та Азовське моря. Окрім Дніпра судноплавство було розвинуте також на Десні, Прип'яті, Бузі, Дністрі, Сені та Сіверському Донці.  Умовно історію українського флоту можна розділити на таку етапи: Флот найдавніших часів – де, найдавніший засобом пересування на воді були плоти, вони були дуже дешеві, прості у виготовленні і користуванні; та моноскліти (однодеревки), човни-однодеревки або, як їх називали греки - моноскліти, тому що будували їх з одного цільного стовбура.  Розмір такого човна залежав від діаметру стовбура.