X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Україна на планеті Земля

Завантажити презентацію

Україна на планеті Земля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Україна на планеті Земля

Слайд 2

Україна межує з:

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Наша Вітчизна гарна, багата й велика. Територія України займає площу 603,7 тис. км2. Своєю формою вона нагадує, серце, яке Дніпро ділить на дві частини. Коли розглядаємо географічну карту, то бачимо, що безліч голубих жилок пульсують на її просторах. Це - річки. А ще бачимо зелений і коричневий колір. Це - гори і рівнини.

Слайд 6

Низовини, височини і гори неоднакові за висотою і формами рельєфу. Піднятість рівнинної частини території України над рівнем моря становить у середньому 175 м. На Азово-Чорноморському узбережжі абсолютні висоти коливаються в межах 10-15 м, на височинах – 300-400 м. Гірські хребти досягають 1700-2000 м, і найвищою точкою всієї України є гора Говерла (2061 м) в Українських Карпатах.

Слайд 7

Рівнини Рівнини можуть бути як низовинами, так і високими плоскогір'ями. Більшість рівнин похилена в якийсь бік (до 5°). Рівнини - один з найважливіших елементів рельєфу суходолу та дна морів і океанів.

Слайд 8

Рівнини Є низовинні рівнини (низовини) з абсолютними висотами 0-200 м (Причорноморська, Придніпровська, Поліська) Підвищені рівнини (височини) з висотами понад 200 м (найбільші - Волинська, Подільська, Приазовська, частково Придніпровська). Підводні рівнини: шельфові рівнини Чорного та Азовського морів і рівнини дна Чорноморської западини.