X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Світовий океан"

Завантажити презентацію

"Світовий океан"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Світовий океан та його частини

Слайд 2

Океан – безперервна водна оболонка Землі Назва "океан" походить від імені міфічної річки Океан, яка за уявленнями вавілонян і єгиптян омивала плоский диск суші. У міру накопичення географічних знань стало ясно, що материки омиває не річка, але назва "Океан" збереглася.

Слайд 3

Світовий океан

Слайд 4

Слайд 5

Море – це частина океану, більш-менш відособлена від нього ділянками суходолу Чорне море Берингове море Балтійське море Аравійське море Знайдіть на карті внутрішні та окраїнні моря Моря Внутрішні (глибоко вдаються в суходіл і сполучеаються з океаном протокою) Окраїнні (частково вдаються в суходіл)

Слайд 6

Завдання 1 Користуючись фізичною картою півкуль, визначите, внутрішніми чи окраїнними є моря: Червоне, Карське, Охотское, Японське. Частинами яких океанів є ці моря?

Слайд 7

Перевіряємо: Червоне - внутрішнє, Індійський океан Карське - окраїнне, Північний Льодовитий океан Охотське - окраїнне, Тихий океан Японське - окраїнне, Тихий океан

Слайд 8

Затока – частина моря чи океану, що глибоко вдається в суходіл Бенгальська затока

Слайд 9

Біскайська затока

Слайд 10

Мексиканська затока