X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Світовий океан та його частини

Завантажити презентацію

Світовий океан та його частини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Світовий океан та його частини

Слайд 2

Океан – безперервна водна оболонка Землі Назва "океан" походить від імені міфічної річки Океан, яка за уявленнями вавілонян і єгиптян омивала плоский диск суші. У міру накопичення географічних знань стало ясно, що материки омиває не річка, але назва "Океан" збереглася.

Слайд 3

Світовий океан

Слайд 4

Слайд 5

Море – це частина океану, більш-менш відособлена від нього ділянками суходолу Чорне море Берингове море Балтійське море Аравійське море Знайдіть на карті внутрішні та окраїнні моря Моря Внутрішні (глибоко вдаються в суходіл і сполучеаються з океаном протокою) Окраїнні (частково вдаються в суходіл)

Слайд 6

Завдання 1 Користуючись фізичною картою півкуль, визначите, внутрішніми чи окраїнними є моря: Червоне, Карське, Охотское, Японське. Частинами яких океанів є ці моря?

Слайд 7

Перевіряємо: Червоне - внутрішнє, Індійський океан Карське - окраїнне, Північний Льодовитий океан Охотське - окраїнне, Тихий океан Японське - окраїнне, Тихий океан

Слайд 8

Затока – частина моря чи океану, що глибоко вдається в суходіл Бенгальська затока

Слайд 9

Біскайська затока

Слайд 10

Мексиканська затока

Слайд 11

Протока – вузька смуга води, що розділяє ділянки суходолу Найдовша протока - Мозамбіцька - 1760 км Найширша протока - Дрейка - 818 км Робота з картою: 1. Покажіть ці протоки на карті. 2. Знайдіть ще протоки на карті.

Слайд 12

Слайд 13

Суходіл в океані Материк – величезна ділянка суходолу Євразія 54 млн.кв.км Африка 30,3 млн.кв.км Північна Америка 24,2 млн.кв.км Південна Америка 17,8 млн.кв.км Антарктида 14 млн.кв.км Австралія 9 млн.кв.км

Слайд 14

Слайд 15

Острів – невелика ділянка суходолу, з усіх боків оточена водою

Слайд 16

Архіпелаг – група островів, розташованих поруч Наведіть приклади архіпелагів

Слайд 17

Півострів – ділянка суходолу, оточена з трьох боків водою, а з четвертого з'єднання з суходолом. Робота з картою Знайдіть на карті півострова Камчатка, Сомалі, Індостан, Піренейський, Аляска. Назвіть материки на яких вони розташовані.

Слайд 18

Робота з картою (назвіть географічні об'єкти)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія