X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про прогноз погоди. Спостереження за погодою і обробка зібраних матеріалів.

Завантажити презентацію

Поняття про прогноз погоди. Спостереження за погодою і обробка зібраних матеріалів.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Прогноз погоди. Спостереження за погодою і обробка зібраних матеріалів.

Слайд 2

Завдання уроку: поглибити знання про особливості погоди та її складові елементи; дати характеристику небезпечним атмосферним явищам, які проявляються на території України в різні періоди року; закріпити уміння будувати графіки ходу температур за місяць, розу вітрів, діаграми хмарності та опадів; довести думку про важливість знань про погоду для людей.

Слайд 3

- Що таке атмосфера? - Які ви знаєте шари атмосфери? - З яких газів складається атмосфера? - Яке значення має атмосфера для планети? - Що відбувається з температурою із підняттям угору? - Які показники характеризують атмосферу? - Як обчислюють середню температуру? Інтелектуальна розминка:

Слайд 4

- Як знаходять амплітуду коливання температури? Що таке атмосферний тиск? Чим вимірюється атмосферний тиск? Який показник тиску вважаєтьсянормальним? Що таке вітер? Що таке хмарність? Які бувають дні за хмарністю? Висновок: які ж показники допоможуть охарактеризувати погоду?

Слайд 5

Яка сьогодні погода? Чи можемо ми проаналізувати і передбачити погоду? Дмитро Іванович Менделєєв сказав: «Атмосфера – велика лабораторія погоди». Чи погоджуємося ми із цими словами?