X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Елементи живопису на уроках фізики

Завантажити презентацію

Елементи живопису на уроках фізики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Елементи живопису на уроках фізики Розробили: викладач фізики Лукаш М.В., викладач спец. дисциплін Волошина А.О. Житомир - 2013

Слайд 2

Актуальність: мотивація представників творчих професій до вивчення точних дисциплін. Мета: Навчальна. Узагальнити і систематизувати знання учнів про методи дослідження в фізиці та їх роль при освоєнні художніх професій; створити умови для формування пізнавального інтересу. Розвиваюча. Розвивати розуміння спільного походження та взаємозалежності усіх наук, творчу активність, пізнавальні інтереси учнів, почуття прекрасного; формувати вміння працювати з додатковою літературою, дедуктивне та індуктивне мислення, здатність аналізувати та порівнювати засвоєний матеріал, робити висновки. Виховна. Виховувати в учнів інтерес до фізики за рахунок вже наявних інтересів до обраної професії. Виховувати повагу до науки, яка лежить в основі природних явищ та сучасного науково-технічного прогресу. Допомогти учням побачити, зрозуміти і відчути міжпредметні зв’язки фізики з багатьма іншими науками, естетичне багатство оточуючого нас світу разом з розумінням законів, що лежать в його основі. Сприяти розвитку естетичного виховання. Тип уроку: Урок узагальнення і систематизації набутих знань та вмінь. Форма уроку. Міжпредметний урок. Проводиться разом з майстром виробничого навчання, викладачем спец. дисциплін групи «Оператор комп’ютерної верстки, оформлювач вітрин, приміщень та будівель, монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт» на базі 9-ти класів (термін навчання 3 роки).

Слайд 3

Епіграф У своїй уяві я вільний малювати як художник. Уява важливіша за знання. Знання обмежене. Уява ж охоплює увесь світ. (Альберт Ейнштейн)

Слайд 4

У XV столітті в Італії жив чоловік, ім'я якого знаюне у всьому світі. Це Леонардо да Вінчі До цих пір йде суперечка, ким він був быльше: художником чи вченим?