X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Запаси

Завантажити презентацію

Запаси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МСБО 2 Запаси

Слайд 2

МСБО 2 Сфера застосування МСБО 2 не поширюється на: Будівельні контракти Фінансові інструменти Запаси продуктивної худоби, продукцію сільського господарства та лісництва, корисні копалини.

Слайд 3

МСБО 2 Визначення Актив ресурс, контрольований підприємством у результаті минулих подій, використання якого, як очікується, призведе до отримання економічних вигод у майбутньому. Запаси – активи, які: утримуються для продажу за умов звичайної господарської діяльності, перебувають у процесі виробництва для такого продажу або існують у формі основних чи допоміжних матеріалів для споживання у виробничому процесі або при наданні послуг.

Слайд 4

МСБО 2 Визначення (продовження) Витрати (збитки) Визнаються зменшенням активів або збільшенням зобов'язань, що призводить до зменшенням власного капіталу, за винятком зменшення капіталу внаслідок його вилучення або розподілу власниками Чиста Вартість Реалізації Розрахункова ціна продажу за умов звичайної господарської діяльності мінус розрахункові витрати завершення виробництва та розрахункові витрати, потрібні для здійснення продажу.

Слайд 5