X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лореаль

Завантажити презентацію

Лореаль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Маркетингова стратегія компанії Виконав: слухач магістратури 1-го року навчання Спеціальності «Маркетинг» Коцюруба Марія

Слайд 2

План 1. Про компанію 2. Місце L'Oreal на світовому ринку косметики 3. Диференційований маркетинг- шлях до глобального успіху 4. Бізнес-модель 5. Результативні фінансові показники за 2012/13 рр.

Слайд 3

Рекламний слоган: «Адже Ви того Варті» Компанія «L'Oréal» була заснована у 1909 році французьким хіміком Еженом Шуеллер, і в наш час є лідером на ринку косметики, забезпечуючи широкий спектр продуктів для кожного сегмента свого ринку - спеціально розроблених для задоволення очікувань своїх клієнтів. L'Oréal втілює стратегії інновацій та диверсифікації. Завдяки унікальності продукції L'Oréal стала добре відомою і популярною серед всіх етнічних груп, не в залежності від статі.

Слайд 4

5 цікавих фактів про Loreal 1. Ім'я компанії L'Oréal походить від назви модної на початку минулого століття зачіски. 2.       Спадкоємиця концерну - Ліліан Беттанкур - є найбагатшою жінкою Франції ; ЇЇ фінансовий стан журнал Forbes в 2010 році поставив на 17 місце в світі , а сама компанія L'Oréal є другою за вартістю у Франції. 3.       Історія компанії L'Oréal почалася з винаходу першої в світі синтетичної фарби для волосся - хімік Ежен Шуеллер « рятував » зачіску своїй  дружині 4.       L'Oréal витрачає рекордні 30 % прибутку на рекламу 5.       Концерну L'Oréal належить більше 25 марок косметики , серед яких не тільки ĽOréal Professionnel і ĽOréal Paris , а й марки класу люкс Lancôme , Giorgio Armani , Helena Rubinstein , Yves Saint Laurent , професійні марки Kerastase, Redken , Matrix , марки економ- класа Garnier , Maybelline і навіть аптечна косметика Vichy і La Roche- Posay .