X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УТИЛІЗАЦІЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІДХОДІВ

Завантажити презентацію

УТИЛІЗАЦІЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІДХОДІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УТИЛІЗАЦІЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІДХОДІВ   За оцінками фахівців, сьогодні в Україні накопичено близько тридцяти п’яти мільйонів тонн відходів полімерів, і до цієї маси щороку додається близько ще одного мільйона тонн.

Слайд 2

Британські вчені розробили метод переробки пластикових відходів, який дозволить повторно запускати у виробництво всі типи пластмас, що використовуються в побуті, в тому числі і новорічну мішуру, яка часто не піддається переробці. Ключова ідея інновації британців – реактор для піролітичного розкладання полімерів на мономерні ланки при високій температурі без доступу кисню. Серед продуктів переробки вчені виділили воски, які можуть бути в подальшому використані в якості мастильного матеріалу, мономери (стирол, терефталеву кислоту, метилметакрилат), вуглецеву сажу і навіть вугілля. Всі матеріали можуть знайти повторне застосування в якості сировини для виробництва полімерів або наповнювачів для виготовлення гумових або пластмасових виробів.

Слайд 3

Голландці створять населений острів з пластикових пляшок Учені з Нідерландів вирішили побудувати жилий острів з використаних пластикових пляшок. Для створення острова планується використовувати 44 млн кілограмів відходів з пластмаси. Об'єкт отримає назву «утилізувати острів». Автори проекту взяли за основу організацію водних шляхів Венеції. Енергозабезпечення об'єкта буде здійснюватися за допомогою поновлюваних джерел енергії.

Слайд 4

У Японії з пластикових пляшок роблять м’які іграшки. У США побудована ціла пластикова садиба. 30 серпня 2009 в Ізраїлі розпочато виробництво пластикових пляшок, що самі розкладаються. І виготовляються вони не з нафтопродуктів, а з органічних полімерів на основі кукурудзяних волокон. Пляшки, здатні розкластися без залишку в компостній купі за 90 днів, на вигляд практично не відрізняються від звичайних пластикових - хіба що трохи жорсткіші.

Слайд 5

Китайська школярка відкрила хробаків, що поїдають пластик. Відкриття було зроблено випадково – школярка помітила, що пінопластові коробки, у яких вона зберігала хробаків як корм для своїх рибок, виявилися поїдженими. За допомогою батька, професора біології, дівчина розділила хробаків на дві групи – одні харчувалися вийнятково пінопластом, інші – травою й зерном. Експеримент тривав рік. Він підтвердив, що цей вид хробаків дійсно здатний переробляти пінопласт і інші подібні матеріали, що не розкладаються в природному середовищі навіть за багато сотень років. Відкриття китаянки може зробити переворот у справі охорони навколишнього середовища, оскільки являє собою спосіб безпечно переробляти численні відходи, від яких сьогодні приходиться рятуватися або спалюванням, або спеціальною переробкою, що в будь-якому випадку є дорогою і забруднює атмосферу.