X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чорнобильська катастрофа. Її наслідки та ліквідація

Завантажити презентацію

Чорнобильська катастрофа. Її наслідки та ліквідація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чорнобильська катастрофа. Її наслідки та ліквідація Проект підготувала учениця 11-го класу Білик Юлія

Слайд 2

ЧАЕС: Пошук причин аварії Визначення причин аварії на четвертому блоці ЧАЕС є одним з найбільш дискусійних питань і на сьогодні. За більш ніж двадцятилітній період, який пройшов з моменту аварії, дискусії про першопричини аварії не вмовкають. З кожним роком, який відокремлює нас від подій квітня 1986 року, з'являються всі нові й нові версії й гіпотези.

Слайд 3

Не зважаючи на дискусії, існує дві версії причини аварії: Помилки проектантів Помилки персоналу Можна зробити підсумок, що пошук вичерпних відповідей про першопричини аварії на Чорнобильській АЕС триває. Триває й дискусія експертів на сторінках засобів масової інформації.

Слайд 4

Аварія 1986 Аварія відбулася перед зупинкою блоку на плановий ремонт при проведенні випробувань режимів роботи одного з турбогенераторів. Руйнування реакторної установки було викликано різким ростом потужності, що привело до викиду частини радіоактивних речовин з активної зони реактора в атмосферу. Уночі, в 1 год 23 хв 26 квітня 1986 р. відбулася аварія на четвертому блоці Чорнобильської АЕС. Аварія супроводжувалася руйнуванням активної зони реакторної установки й частини будинку.