X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наслідки експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року

Завантажити презентацію

Наслідки експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наслідки експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року Спеціаліст І категорії відділу освіти Гурин В.І.

Слайд 2

Нормативно-правове забезпечення експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року план роботи відділу освіти на 2012 рік; наказ відділу освіти від 27.08.2012 № 389 «Про проведення експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах Золочівського району». Увага! Наказ Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 24.09.2012 №469 «Про використання у навчально-виховному процесі підручників, посібників, навчальної, навчально-методичної, науково-методичної, дидактичної літератури, які мають відповідний гриф»

Слайд 3

Недоліки, виявлені під час експертизи з питань нормативного та ресурсного забезпечення(протокол №1) Статут Малорогозянської ЗОШ І-ІІІ ступенів не погоджено з радою закладу; у пояснювальній записці робочого навчального плану Писарівської та Малорогозянської ЗОШ І – ІІІ ступенів не вказано як будуть вивчатися предмети, на які пердбачено 0,5 та 1,5 год.; у Малорогозянській, Писарівській ЗОШ І – ІІІ ступенів та Жовтневому НВК відсутні плани роботи «Школи молодого вчителя» на 2011/2012 навчальний рік та індивідуальні плани молодих учителів; у Малорогозянській та Писарівській ЗОШ І – ІІІ ступенів за 2012 рік було зареєстровано по 1 випадку травматизму невиробничого характеру з учнями.

Слайд 4

Результати експертизи по моделі оцінки діяльності з питань нормативного та ресурсного забезпечення початку навчального року на високому рівні з коефіцієнтом 0,95 спрацювали Золочівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 і Макарівська ЗОШ І – ІІ ступеня; на достатньому рівні з коефіцієнтом 0,88 – Писарівська ЗОШ І – ІІІ ступенів, по 0,87 – Малорогозянська ЗОШ І – ІІІ ступенів та Жовтневий НВК.

Слайд 5

Нормативно-ресурсне забезпечення початку 2012/2013 навчального року

Слайд 6

ВЕДЕННЯ ДІЛОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ (протокол №2) ЗАУВАЖЕННЯ! У наказах про зарахування учнів Малорогозянської і ПисарівськоїЗОШ І - ІІІ ступенів зазначено стару нормативну базу – Положення про загальноосвітній навчальний заклад 2000 року; в Золочівській ЗОШ №2 – посилання на Інструкцію про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл; в Жовтневому НВК не зазначено Положення про навчально-виховний комплекс.

Слайд 7

ЗАУВАЖЕННЯ! В наказах про вивчення стану викладання предмета аналітична частина ідентична з довідками, містить теоретичні засади, конкретні факти і приклади. В наказі Жовтневого НВК про організований початок навчального року від 31.08.2012 в наказуючій частині містяться некоректні записи, які не стосуються повноважень закладу. В усіх закладах відсутні накази про проведення самоекспертизи організованого початку навчального року.

Слайд 8

АЛФАВІТНА КНИГА Майже в усіх навчальних закладах зведена таблиця даних руху учнів ведеться не за встановленою формою (заповнюються графи 2,3), на сторінках вказуються причини вибуття учнів із закладу. В алфавітній книзі Жовтневого НВК у зведених даних містяться виправлення коректором, відсутні номери наказів про вибуття учнів, замість відмітки про видачу особової справи стоїть підпис батьків, відсутні відмітки про передачу справи в архів.

Слайд 9

ОСОБОВІ СПРАВИ УЧНІВ В особових справах учнів виставлені навчальні досягнення за кожен рік навчання, проте не внесено предмет «світова література». У Писарівській ЗОШ є факти порушення оформлення особових справ учнів 10 класу: відсутня відмітка про закінчення учнем 9 класу Одноробівської школи І – ІІІ ступенів, видано особову справу учнів 9 класу, які закінчили Цапівську ЗОШ І – ІІ ступеня, відміток немає, справу не передано вархів, а навпаки, здійснено запис про зарахування до 10 класу Писарівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. В особові справи учнів Золочівської ЗОШ №2 в новий лист на момент перевірки не внесено записів про зарахування до школи.

Слайд 10

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ У Жовтневому НВК відсутній протокол від 31.08.2012; Відсутні журнали реєстрації протоколів педагогічної ради в Малорогозянській ЗОШ І – ІІІ ступенів, Жовтневому НВК. ЖУРНАЛИ ВХІДНОГО ТА ВИХІДНОГО ЛИСТУВАННЯ В Писарівській ЗОШ І – ІІІ ступеня, в Жовтневому НВК в журналі реєстрації вхідної кореспонденції не внесено записи про надходження наказів відділу освіти від 15.06.2012«Про підготовку до організованого початку 2012/2013 навчального року» та від 27.08.2012 №389 «Про проведення експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року».

Слайд 11

Класні журнали та журнали роботи гуртків і факультативів У журналі 2 класу Малорогозянської ЗОШ І – ІІІ ступенів на уроках фізичної культури запис про інструктаж здійснено не на 1 уроці теми, а поряд з назвою теми без числа; в журналах з індивідуальним навчанням учнів Жовтневого НВК не прописані бесіди по застереженню дитячого травматизму з усіх видів.

Слайд 12

Перспективний план стану викладання предметів У Малорогозянській ЗОШ І – ІІІ ступенів, Макарівській ЗОШ І –ІІ ступенів, Жовтневому НВК не внесені нові предмети, планування на 2012/2013 навчальний рік потребує корекції.

Слайд 13

Результатами експертизи по моделі оцінки діяльності з питань ведення ділової документації та контрольно-аналітичної діяльності: на високому рівні з коефіцієнтом 0,97 і 0,95 працюють в Малорогозянській і Писарівській ЗОШ І – ІІІ ступенів; на достатньому – 0,94 – в Золочівській ЗОШ №2, 0,87 – в Макарівській ЗОШ І – ІІ ступеня; 0,80 – Жовтневий НВК(близький до середнього).

Слайд 14

Ведення ділової документації та контрольно-аналітична діяльність

Слайд 15

Планування організованого початку 2012/2013 навчального року (протокол №3) У річному плані роботи Макарівської ЗОШ І – ІІ ступеня в пункті 3.5. «Організація початку навчального року» відсутня графа «Відмітка про виконання», не чітко визначені завдання на новий навчальний рік. Потребують доповнення графою «Відмітка про виконання» окремі розділи річного плану Золочівської ЗОШ №2. Річний план роботи Жовтневого НВК не погоджений з усіма спеціалістами, не прошитий та не скріплений печаткою.

Слайд 16

КАЛЕНДАРНЕ ТА ПОУРОЧНЕ ПЛАНУВАННЯ УЧИТЕЛІВ У календарних планах учителя початкових класів Писарівської ЗОШ Сухар І.В. та вчителя фізики Харченко Н.М. цієї ж школи, учителя фізичної культури і предмета «Захист Вітчизни» Малорогозянської школи не зазначений перелік підручників та їх авторів, за якими здійснюється викладання предметів. Поурочні плани вчителя іноземної мови(англійської) Азаренкова І.П. Малорогозянської ЗОШ І – ІІІ ступенів складені не на мові викладання.

Слайд 17

Результати експертизи по моделі оцінки діяльності з питань планування організованого початку 2012/2013 навчального року результати: На високому рівні планують Золочівська ЗОШ №2 і Писарівська ЗОШ І – ІІІ ступенів з коефіцієнтом діяльності 0,96; на достатньому – Малорогозянська ЗОШ І – ІІІ ступенів і Макарівська ЗОШ І – ІІ ступенів - 0,93 і 0,90 відповідно; Жовтневий НВК – 0,8 (близький до середнього).

Слайд 18

Планування організованого початку 2012/2013 навчального року

Слайд 19

Результати експертизи організованого початку 2012/2013 навчального року

Слайд 20

На підставі проведеного аналізу відділ освіти рекомендує керівникам навчальних закладів: 1.Усунути недоліки, виявлені під час проведення експертизи з питань організованого початку нового 2012/2013 навчального року до 28.09.2012. 2. Взяти під особистий контроль питання проходження спецкурсів учителями, які викладають декілька предметів. 3. Не допускати порушення Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 23.06.2000 № 240 та наказу МОНМСУ від 10.05.2011 №423 «Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності»

Слайд 21

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне