X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види бурьянів

Завантажити презентацію

Види бурьянів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Карантинні види бур’янів Порядок проведення обстежень.

Слайд 2

Карантинні бур'яни - види бур'янів, які засмічують сільськогосподарські угіддя, луки, пасовища, узбіччя доріг, зростають на всіх типах ґрунтів і завдають значної шкоди сільському господарству та небезпечні для домашніх тварин і здоров'я людини.

Слайд 3

Проведення обстежень З метою виявлення вогнищ карантинних бур'янів та вжиття своєчасних заходів із локалізації та ліквідації їх вогнищ - державним інспектором з карантину рослин здійснюються обстеження земельних угідь з відбором зразків рослин.

Слайд 4

Види обстежень Щорічне контрольне обстеження. Обстеження 3-километрової зони пунктів пропуску через державний кордон та митних терміналів і постів. Щорічне одноразове обстеження. Обстеження 1 раз на два роки як складова частина контрольних.

Слайд 5

Види обстежень Обстеження 1 раз на три роки як складова частина контрольних. Щорічнен одноразове обстеження територій об’єктів регулювання. Щоквартальні обстеження протягом вегетаційного періоду.

Слайд 6

Обстеженню підлягають : : сільськогосподарські угіддя,насінницькі підприємства, науково-дослідні та дослідні установи,ботанічні сади, населені пункти, фермерські, особисті селянськігосподарства та присадибні ділянки, садозахисні лісосмуги талісосмуги залізниць і шосейних доріг, всі сільськогосподарськікультури і насадження, висівання і садіння яких проведенеімпортним матеріалом. також обстежуються території пунктівзавезення імпортних та вітчизняних підкарантинних матеріалів іоб'єктів, які надходять із карантинних зон.