X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тютюнопаління

Завантажити презентацію

Тютюнопаління

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тютюнопаління Роботу виконала учениця 10-Ф класу спеціалізованої школи №28 Коваленко Вероніка

Слайд 2

Тютюнопалíння (або просто паління) - набута шкідлива звичка вдихання диму тліючого висушеного листя тютюну. Найважливішим компонентом тютюнового диму є нікотин, саме він викликає тютюнову залежність.

Слайд 3

Сьогодні тютюнопаління в Україні стало епідемією, за поширеністю цієї поганої звички ми займаємо сьоме місце знизу з 132 держав світу. В нашій країні курить дві третини чоловіків і кожна п’ята жінка, що вдвічі більше, ніж в цивілізованому суспільстві.

Слайд 4

Так багато, як в Україні зараз, палили тільки в Америці у 1960-х роках, коли ще тільки з’ясовувалась небезпека цього явища.

Слайд 5

15 листопада 1492 року Христофор Колумб привіз тютюн з відкритої ним Америки до Європ. Паління тютюну було принесене в Україну в кінці 16 ст., а з початку 17 ст. (переважно прості сорти) почали вирощувати в господарствах.

Слайд 6

У 1717 році з указу Петра І збудовано в Охтирці (Харківщина) першу в Україні (і в Російській Імперії) тютюнову фабрику, що мала плантації кращих сортів тютюну (50 га)

Слайд 7

Факти про куріння 1. На нашій планеті палять приблизно 1,3 мільярди людей. 2. За 1 секунду на Землі викурюється 300 000 цигарок. 3. Куріння викликає 6 % смертей в усьому світі. 4. Щорічно від паління вмирає 3 мільйони людей. 5. Загальна маса недопалків на планеті за 1 рік становить 2 520 000 тонн.