X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Транспорт речовин і випаровування води

Завантажити презентацію

Транспорт речовин і випаровування води

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Транспорт речовин і випаровування води

Слайд 2

1. Які речовини потрібні рослинам для їхньої життєдіяльності? 2. Які речовини рослини отримують із повітря? 3. Які органи рослини постачають неорганічні речовини? ?

Слайд 3

Надходження до рослини неорганічних речовин

Слайд 4

Надходження до рослини води

Слайд 5

Випаровування води

Слайд 6

Чи часто ви поливаєте кімнатні рослини? Скільки при цьому ллєте води у квітковий горщик? Чи вся вода, яку поглинає коріння, використовується рослиною? З допомогою яких дослідів можна довідатися про це?

Слайд 7

Дослід 1. З’ясувати, чи випаровує листя воду. Для цього на пагін пеларгонії з листками або якої-небудь іншої кімнатної рослини надіти скляну колбу із широким горлечком. Отвір колби закрити ватою й укріпити на штативі. Рослину полити теплою водою (25 °С), поставити на освітлене місце.

Слайд 8

Дослід 2. З’ясувати, скільки води поглинає рослина. Для цього взяти проросток квасолі, його корінь опустити в колбу з теплою водою; на поверхню води налити шар рослинної олії, щоб запобігти випаровуванню води; стебло укріпити в горлечку колби з допомогою вати; колбу з рослиною зважити, отриману масу записати на етикетці й наклеїти її на колбу; зазначити дату закладки досліду. Рослину помістити в ті самі умови, що й у першому досліді.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія