X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Суспільні комахи"

Завантажити презентацію

"Суспільні комахи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Суспільні комахи Різновид - Бджоли

Слайд 2

Які це суспільні комахи? Суспільні комахи – це комахи які відрізняються від інших за розподілом певних дій між особинами. А називають їх суспільними комахами, бо всі вони утворюють так зване комашине суспільство. До суспільних комах належать : мурахи, терміти та бджоли.

Слайд 3

Бджоли Сьогодні ми будемо розглядати один із видів суспільних комах – бджоли. У світі налічується близько 20 тис. видів бджіл. Палеонтологія стверджує, що бджоли в тому вигляді, в якому вони представлені тепер, з'явилися 40 мільйонів років тому. Медоносна бджола махає крилами зі швидкістю 11400 разів на хвилину. Саме це створює характерне бджолине дзижчання.

Слайд 4

Бджілка

Слайд 5

Будова тіла бджоли Ззовні все тіло бджоли вкрите твердим панцером — скелетом, утвореним з особливої речовини — хітину. Твердий хітиновий панцер захищає від ушкоджень її внутрішні органи. Тіло бджоли виразно поділяється на голову, груди й черевце, рухомо з'єднані між собою. На боках голови ми бачимо пару складних очей, а на тім'ї — троє простих очей. Знизу на голові — вусики й хоботок. Голова — суцільна тверда хітинова коробка з ротовим і потиличним отворами та жало. Твердість цієї коробки дозволяє бджолам утрамбовувати пилок у комірках, діючи головою, як ступою.

Слайд 6

Будова тіла бджоли