X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шлюбна поведінка, розмноження та розвиток птахів

Завантажити презентацію

Шлюбна поведінка, розмноження та розвиток птахів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шлюбна поведінка, розмноження та розвиток птахів Вчитель біології Тимошенко А.Й. {

Слайд 2

Мета уроку: Освітня: продовжити вивчати будову і процеси життєдіяльності птахів; розкрити особливості їх розмноження та індивідуального розвитку; ознайомити із будовою яйця та особливостями розвитку зародка птахів, процесом інкубації.,  показати ознаки ускладнення організації птахів у порівнянні з плазунами. Розвиваюча: розвивати уміння виділяти головне у матеріалі, що вивчається; уміння спостерігати, порівнювати і робити відповідні висновки; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення. Виховна: виховувати в учнів любов до природи рідного краю, почуття прекрасного, відповідальність за тих, хто живе поряд з нами.

Слайд 3

Епіграф: Є багато пташок голосних, Любі, милі нам співи пташині. Та завжди наймилішими з них Будуть ті, що у рідній країні.

Слайд 4

Птахи Моногамні Полігамні

Слайд 5

Шлюбна поведінка птахів

Слайд 6

Шлюбна поведінка птахів

Слайд 7

Влаштування гнізд Південноазіатські кравці будують гнізда у формі мішечка, зшиваючи між собою декілька листків, що ростуть безпосередньо на дереві. Самець викльовує дірки в краях листя, а потім протягає крізь них рослинні волокна - саморобні нитки. Нитки кравці роблять з волокон бавовни, ниток з коконів тутового шовкопряда, з шерсті або павутини. Багато ластівок також будують закриті гнізда з болота і слини, що їх вони прикріплюють під нависаючими краями дахів, щоб захистити гнізда від дощу.