X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розмноження спорами

Завантажити презентацію

Розмноження спорами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розмноження спорами

Слайд 2

1. Які типи вегетативного розмноження можна виділити? 2. Що таке бульба? 3. Як правильно розмножувати рослини з допомогою живців? 4. Які способи розмноження рослин, крім вегетативного, вам відомі?

Слайд 3

Спора - особлива клітина організму папороті. Вона відрізняється тим, що в її ядрі міститься лише половина тієї кількості хромосом, що перебуває в ядрах кожної з інших клітин організму. Інакше кажучи, у будь-якій клітині цього рослинного організму міститься удвічі більше хромосом, ніж у клітині-спорі. Біологи говорять так: спори - це клітина з одинарним набором хромосом, а решта клітин містить подвійний набір хромосом. Клітини з одинарним набором хромосом називають гаплоїдними, а клітини з подвійним набором - диплоїдними.

Слайд 4

Спори - це єдині гаплоїдні клітини в організмі папороті. Потрапивши у вологий і теплий ґрунт, спора ділиться так само, як і всі інші клітини папороті. З однієї гаплоїдної клітини-спори утворюється безліч клітин нового організму - «зеленої пластинки». Усі його клітини є гаплоїдними. Цим і відрізняється організм-нащадок від організму-предка папороті, в якого всі клітини диплоїдні.

Слайд 5

Спороутворюючі органи рослин

Слайд 6

Життєвий цикл папороті

Слайд 7

Р О З М Н О Ж Е Н Н Я П А П О Р О Т І

Слайд 8

Спори рослин

Слайд 9

Спорангій Гаметофіт

Слайд 10

Навіщо рослинам потрібні спори? Що таке спорофіт? Що таке гаметофіт?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія