X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Менструації. Запліднення

Завантажити презентацію

Менструації. Запліднення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МЕНСТРУАЛЬНИЙ ЦИКЛ І ЗАПЛІДНЕННЯ

Слайд 2

Менструальний цикл. Менструація Менструальний цикл - це закономірні циклічні зміни в організмі жінки, що повторюються через певні проміжки часу й зовні виявляються менструацією Менструація — періодична поява нерясних і нетривалих кров'яних виділень зі статевих шляхів, характерна для здорової невагітної жінки. Менструальна кровотеча є наслідком від торгнення слизової оболонки матки — ендометрія.

Слайд 3

Менструальний цикл. Менструація Початком менструального циклу прийнято вважати перший день кров'яних виділень, а тривалість кожного циклу визначають від початку однієї й до початку подальшої менструації Овуляція — вихід яйцеклітини з яєчника в порожнину тіла. Виділяють 4 фази менструального циклу: - менструальна (1-5 день) - післяменструальна (6-13 день) - овуляційна (14-18 день). В цей час яйцеклітина готова до запліднення - передменструальна (19-28 день)

Слайд 4

Запліднення Заплідненням називають процес злиття спер матозоїда і яйцеклітини, у результаті якого утворю ється одна клітина (зигота), що є початком нового організму. Сперматозоїди, які самостійно рухаються, через 0,5-1 год досягають по рожнини матки, через 1,5-2 год потрапляють у маткові труби, де вони зустрі чаються з яйцеклітиною Яйцеклітини самостійно рухатися не можуть. Зріла яйцеклітина, оточена прозорою оболонкою, потрапляє з фолікула, який лопнув, у черевну порожни ну Запліднення зазвичай відбувається в матковій трубі.

Слайд 5

Слайд 6

Засоби контрацепції Механічні Презервативи Внутрішньоматкова спіраль Переривання статевого акту Утримання від статевих відносин Хімічні Сперміцидні засоби – креми, свічки Гормональні препарати Екстренна контрацепція

Слайд 7

ЕМБРІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК. ВАГІТНІСТЬ І ПОЛОГИ