X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
запліднення

Завантажити презентацію

запліднення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Продуктами чоловічих статевих залоз є гормон прогестерон. Жіночі статеві залози виділяють гормон тестостерон. Гаметогенез – це процес утворення гормонів. Овуляція – вихід сперматозоїда з яєчника. Овогенез – процес утворення чоловічих статевих гамет. Онтогенез – індивідуальний розвиток організму від ембріона до природної смерті. Сперматозоїди утворюються в яєчниках в процесі овогенезу. Головка сперматозоїда має ядро з диплоїдним (2n) набором хромосом. Яйцеклітина рухається за допомогою джгутиків. Акросома або апікальне тільце виробляє гормон, що сприяє проникненню сперматозоїда до яйцеклітини.

Слайд 8

… тестотерон. … прогестерон. … гамет. …яйцеклітина. … жіночих. … з моменту його зачаття. … в яєчках в процесі сперматогенезу. … гаплоїдним (1n). … не здатна до самостійного руху. … фермент.

Слайд 9

Слайд 10

Три джерела мають потяги людини: Душу, розум і тіло. Потяги душ народжують дружбу. Потяги розуму народжують бажання. Поєднання трьох потягів народжують Кохання. “Гілка персика” Трактат

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Злиття чоловічих і жіночих гамет називається заплідненням, а клітина, що утворилася – зиготою.

Слайд 19

Слайд 20

Вагітність – це фізіологічний стан організму жінки, пов'язаний із заплідненням яйцеклітини, розвитком зародка і плода.

Слайд 21

Імплантація – (на 7-й день) проникнення зародка в слизову оболонку матки.

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

ЯЙЦЕКЛІТИНА КРУГЛА, ВЕЛИКА. ЖИВИТЬ, ЗАПЛІДНЮЄТЬСЯ, ДІЛИТЬСЯ. ЦЕ ЖІНОЧЕ НАЧАЛО. ЯЙЦЕ. СПЕРМАТОЗОЇД РУХЛИВИЙ, МАЛЕНЬКИЙ. ПЛИВЕ, ПРОНИКАЄ, ЗАПЛІДНЮЄ. ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ СПЕРМИ. ПУГОЛОВОК. ЗИГОТА ЗАПЛІДНЕНА, БАГАТА. ДІЛИТЬСЯ, ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ, РОЗВИВАЄТЬСЯ. ЦЕ МАЙБУТНІЙ ЗАРОДОК. КУРЯЧЕ ЯЙЦЕ.

Слайд 27

Однояйцеві та різнояйцеві близнята

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

×

Слайд 31

Біологічна задача. Ви лікар акушер-гінеколог пологового будинку. До вас прийшов чоловік породіллі із звинуваченням на адресу жінки: “Чому вона народила дівчунку, адже я хотів хлопчика?”. Яку відповідь ви дасте чоловікові?

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Домашнє завдання. §56, зібрати інформацію для початку проекта на тему “Шкідливий вплив на здоров’я підлітків, ранніх статевих стосунків. Аборт”.

Слайд 36

Автор розробки: Москаленко М.В., ЗОШ №8 м. Мелітополь

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія