X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Куріння

Завантажити презентацію

Куріння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Краснополянська ЗОШ І – ІІІ ступенів Великоновосілківського району Донецької області представляє

Слайд 2

Проект антиалкогольної, антитютюнової , антинаркотичної реклами очима дітей. Виконали: учні 8 класу Краснополянської ЗОШ І – ІІІ ступенів Великоновосілківського району Донецької області Керівник: учитель біології та основ здоров’я Воробцова М.Ю.

Слайд 3

“ Здорова людина є найціннішим витвором природи ” Т. Карлейль англ.письменник

Слайд 4

Актуальність: Проблема куріння в наш час стає все більш актуальною. Кількість курців з кожним роком збільшується. Серед курців ми бачимо не тільки дорослих чоловіків, але й жінок, дівчат, дітей. Ця шкідлива звичка стає все більш привабливою для людей.

Слайд 5

Проблема дослідження Наша дослідницька робота повністю присвячена шкідливим звичкам. Саме тому ми обрали цю тему для дослідницької роботи. І якщо хоча б одна людина, вивчаючи нашу роботу, кине палити або ніколи не почне цього робити, ми можемо вважати нашу мету досягнутою. Вважаємо, що проблема шкідливих звичок повинна цікавити не тільки людей, які мають ці шкідливі звички.