X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Крейдяний період"

Завантажити презентацію

"Крейдяний період"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Крейдяний період Від 144 до 65 млн. років тому.

Слайд 2

Основні положення Перша половина крейдового періоду характеризується великим поширенням в межах материків мілководних морів та заболочених низовин. На початку пізньокрейдової епохи відбулася одна з найбільших в історії Землі трансгресія моря, протягом якої відклалися потужні верстви мергелю та крейди. Гороутворюючі рухи крейдового періоду пов'язані з альпійською складчатістю. Для флори цього періоду характерні папоротеподібні й голонасінні, з'явились перші покритонасінні, а в пізньокрейдову епоху — багато сучасних їх родів (дуб, бук, береза, верба, виноград та інші). Великого розвитку набули черевоногі молюски, губки, мохуватки, деякі види кісткових риб, у фауні наземних хребетних переважали плазуни, хижаки та інші, вимерлі морські й наземні ящери.

Слайд 3

Від 144 до 65 млн. років тому.

Слайд 4

Протягом крейдового періоду на нашій планеті продовжувався "великий розкол" материків. Величезні масиви суші, що утворювали Лавразію і Гондвану, поступово розпадалися на частини. Південна Америка й Африка віддалялися один від одного, і Атлантичний океан ставав все ширшим і ширшим. Африка, Індія й Австралія також почали розходитися в різні сторони, і на півдні від екватора в підсумку утворилися гігантські острови. Велика частина території сучасної Європи знаходилася тоді під водою.