X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Корисні бактерії"

Завантажити презентацію

"Корисні бактерії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Корисні бактерії.

Слайд 2

Перевірка виконання учнями домашнього завдання. Учні обмінюються шпаргалками, які вони зробили вдома, і намагаються розкрити зміст та оцінити їх. Іншим завданням можна запропонувати учням, користуючись власними шпаргалками, переказати текст підручника. Оцінюється повнота і правильність переказу. Після цього можна запропонувати переказати текст без шпаргалки.

Слайд 3

У природі та житті людини бактерії відіграють як позитивну, так і негативну роль. Існують бактерії, які розмножуються в середовищі, багатому на вуглеводневі сполуки і позбавленому кисню. Вони можуть жити за рахунок нафти і нафтових газів. Завдяки цим бактеріям геологам швидше вдається виявити ці корисні копалини. Вони беруть проби ґрунту й підземних вод. У пробірках бактерії утворюють великі колонії — це доводить, що в надрах є нафта.

Слайд 4

Бактерии помогают перегнивать листьям, упавшим на землю. Участвуют в образовании полезных ископаемых, поддерживают запасы углекислого газа и кислорода в атмосфере.

Слайд 5

Возникшие миллиарды лет назад слоистые каменные структуры -строматолиты – результат жизнедеятельности бактерий.

Слайд 6

Часто трапляється, що вологі купи зерна, сіна, торфу, ганчір'я само займаються. Цю "роботу" виконують бактерії, які виділяють під час розмноже