X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкідливі та корисні бактерії

Завантажити презентацію

Шкідливі та корисні бактерії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 5-Б класу НВЗ:«ЗОШ І-ІІІ ступенів- ліцей смт Стрижавка»

Слайд 2

КоРИСНІ БАКТЕРІЇ На цьому рисунку ми бачимо “Сінну паличку”. Ця бактерія — одна з найбільших і її культуру можна отримати на відварах сіна (звідси і назва бактерії). Найкращі умови для життя сінної палички — велика кількість розчинених органічних речовин, велика кількість кисню і температура близько +30 С. За таких умов на поверхні відвару сіна вже через дві доби утворюється плівка, суцільно складається з бактерій.

Слайд 3

Уважно розгляньте картинку. Це бактерії-реставратори. Бактерії Pseudomonas stutzeri  можуть розкладати органічні матеріали. Італійські реставратори вирішили для очищення фресок від багатовікового вапня-ного нальоту, який погіршує фрески, - використати бактерії Pseudomonas stutzeri. Відреставрована бактеріями фреска "Звернення СвятогоЭфисио" художника Спи-нелло Аретино. Фрески Аретино,прикрашають внутрішню огорожу кладовища Кам-посантов місті Піза.

Слайд 4

Коки — будь-які бактерії сферичної або близької до сферичної форми. Також часто зустрічаються агрегати коків, які також мають специфічні назви. У переліку нижче вказані їхні основні форми та найвідоміші представники : 1)Пари або Диплококи  2)Групи з чотирьох або вісьми, відомі як тетради або сарцини 3)Ланцюжки або стрептококи 4)Виноградоподібні кластери або стафілококи .

Слайд 5

ШКІДЛИВІ БАКТЕРІЇ Баци лла, або па лочка — паличкоподібна бактерія, зда--тна утворювати спори, на відміну від  неспороносних - власне бактерій.  Бацили можуть утворити пар-ні  з'єднання - диплобацилли і ланцюжки - стрептобацили. Прикладом стрептобацили, що дає харак-терні і дуже довгі, у вигляді звитих ниток, ланцюжка,  являється сибироязвена паличка.

Слайд 6

Стрептокок фекальний- вид стрептокока, що є основним  компонентом мікрофлори тонкої кишки людини, умовно патогенний,може виклика-ти за- палення сечових шляхів, підгострий ендокардит.

Слайд 7

Коринебактерії  - група бактерій, які за формою клі-тин і життєвому циклу близкі до мікобактерій, але відріз-няються від них рядом біохімічних і фізіологічних ознак.

Слайд 8

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ !!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство