X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комахи

Завантажити презентацію

Комахи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загальна характеристика класу Комахи

Слайд 2

Які ряди павукоподібних ви знаєте? Дайте характеристику ряду Павуки. Дайте характеристику ряду Скорпіони. Які особливості зовнішньої будови характерні для павукоподібних? Які особливості зовнішньої будови характерні для ракоподібних?

Слайд 3

Клас Комахи Комахи є найбільшою за кількістю видів (понад 1 млн) группою тварин. Це наземні або вторинноводні членистоногі. Більшість видів комах добре пристосовані до польоту. Їхнє тіло чітко розділене на голову, груди й черевце. На голові розташована одна пара вусиків.

Слайд 4

Зовнішня будова комах

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Внутрішня будова комах

Слайд 9

Слайд 10

Лабораторна робота № 6 «Вивчення ознак пристосованості в зовнішній будові комах до середовища існування» Цілі: на прикладі хруща ознайомитися з особливостями зовнішньої будови комах; у висновках визначити, які особливості будови хруща є ознаками пристосованості до життя у його середовищі існування. Обладнання та матеріали: лупа ручна, лінійка, колекція «Хрущ», інструктивна картка для виконання роботи, підручник.