X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Фізіологічні та функціональні системи людини"

Завантажити презентацію

"Фізіологічні та функціональні системи людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект на тему: “Фізіологічні та функціональні системи людини”

Слайд 2

Опорно-рухова система Скелет пасивна частина М’язи активна частина

Слайд 3

Функції скелету Опорна скелет забезпечує опору всій масі тіла організму. Рухова скелет забезпечує разом з м’язами рух тіла. Захисна скелет захищає внутрішні органи, утворюючи порожнини тіла. Формоутворююча скелет визначає і зберігає форму тіла. Кровотворна червоний кістковий мозок – джерело клітин крові. Обмінна кістки – джерело Ca, Р, та інших мінеральних речовин.

Слайд 4

Функції м’язової системи зберігає форму тіла. Рухова м’язи забезпечують переміщення тіла та його частин в просторі. Формоутворююча м’язи визначають форму і розміри тіла. Захисна м’язи утворюють порожнини тіла для захисту внутрішніх органів. Енергетична м’язи перетворюють хімічну енергію в механічну та теплову. Запасаюча м’язи – місце, де запасається глікоген.

Слайд 5

Кровоносна система Кровоносна система складається із серця та кровоносних судин (артерії, вени, капіляри). Завдяки кровообігу органи нашого тіла забезпечуються поживними речовинами й киснем і звільняються від вуглекислого газу та інших продуктів життєдіяльності. Кровоносна система також виконує терморегуляційну функцію. Вона здійснює взаємозв’язок всіх органів організму.

Слайд 6

Дихальна система Поділяється на повітроносні шляхи і респіраторний відділ. Респіраторний відділ складається із альвеолярних ходів і альвеол, які утворюють ацинуси. У них відбувається газообмін. Повітроносні шляхи включають порожнину носа, глотку, гортань, трахею,бронхи різних калібрів, включаючи бронхіоли. Тут повітря зігрівається (охолоджується), очищається від різноманітних частинок ізволожується. Також цей відділ забезпечує голосоутворення, нюх, імунний захист, депонування крові, регулює згорт