X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Андре - Марі Ампер

Завантажити презентацію

Андре - Марі Ампер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Андре - Марі Ампер Презентація підготовлена ученицею 11-а класу Коваль Єлизаветою

Слайд 2

Андре - Марі Ампер Ампер Андре - Марі  (22 січня 1775, Ліон — 10 червня 1836, Марсель) — французький фізик і математик, творець основ електродинаміки. Створив першу теорію, яка виражала зв'язок електричних і магнітних явищ. Амперу належить гіпотеза у розвитку про природу магнетизму, яка відіграла велику роль у розвитку вчення про електромагнітні явища: магнітні властивості тіл зумовлені наявністю в тілах молекулярних електричних струмів. Ампер запровадив у фізику поняття електричний струм; його ім'ям названа одиниця струму — ампер.

Слайд 3

Дитинство Свій родовід Андре-Марі веде від ліонських ремісників. Його батько, Жан-Жак Ампер, разом зі своїми братами торгував ліонським шовками. Мати Жанна Сарс - дочка одного з великих ліонських торговців.  Андре-Марі Ампер народився 22 січня 1775 року. Дитинство його пройшло в невеликому маєтку полем, купленому батьком в околицях Ліона. Виняткові здібності Андре проявилися ще в ранньому віці. Він ніколи не ходив до школи, але читанню і арифметиці вивчився дуже швидко. Читав хлопчик все підряд, що знаходив у батьковій бібліотеці. Вже в 14 років він прочитав всі двадцять вісім томів французької «Енциклопедії». Особливий інтерес Андре виявляв до фізико-математичних наук. Але саме в цій галузі батьківської бібліотеки явно не вистачало, і Андре почав відвідувати бібліотеку Ліонського коледжу, щоб читати праці великих математиків. Батьки запросили до Андре вчителя математики. Вже при першій зустрічі він зрозумів, з яким незвичайним учнем має справу. «Чи знаєш ти, як проводиться вилучення коренів» - запитав він Андре. «Ні, - відповів хлопчик, - але зате я вмію інтегрувати!» Незабаром вчитель відмовився від уроків, так як його знань явно не вистачало для навчання такого учня.

Слайд 4

Місто Ліон

Слайд 5