X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зорі та їх класифікація

Завантажити презентацію

Зорі та їх класифікація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зорі та їх кваліфікація. Подвійні зорі. Фізичні змінні зорі. Планетні системи інших зір Роботу виконали учениці 11-Б класу Журавецька Валерія Корінецька Світлана

Слайд 2

ПЛАН 1) Блиск і колір зір. 2) Спільність і різноманітність температур і спектрів зір. 3) Оптичні та фізичні, візуально та спектрально подвійні зорі. 4)Затемнено подвійні зорі 5)Видима та істина орбіта супутника зорі 6) Визначення маси подвійних та поодиноких зір. Методи визначення відстані до зір. 7) Причини зміни блиску фізично змінних зір 8) Цефеїди 9) Розміри зір та густина речовини в її надрах 10)Спалахуючі зорі. Нові та наднові зорі.

Слайд 3

Зо рі  — велетенські розжарені, самосвітні небесні тіла, у надрах яких ефективно відбуваються (або відбувались) термоядерні реакції.

Слайд 4

Блиск зір Блиск зірки – це величина, що характеризує освітленість, яка створюється зіркою на плоскості, перпендикулярній падаючим променям. Одиницею виміру Б. з. служить зоряна величина.

Слайд 5

КОЛІР ТА ТЕМПЕРАТУРА ЗІР

Слайд 6

Найяскравіша зоря північної півкулі неба СІРІУС

Слайд 7

Оптичні та фізично подвійні зорі Якщо дві зорі видно поряд на небесній сфері, але насправді між ними величезні відстані і жодного зв'язку нема, то їх називають оптично-подвійними. Фізичними подвійними називають системи двох зір, які об'єднані силами всесвітнього тяжіння і обертаються навколо спільного центра мас.