X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Класифікація галактик

Завантажити презентацію

Класифікація галактик

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Галактики Класифікація

Слайд 2

Галактики – великі зоряні системи, в яких зірки взаємопов'язані силами гравітації. Існують галактики, що містять трильйони зірок. Наша Галактика, Молочний Шлях, достатньо велика: її маса дорівнює близько  200 х 10 мас  Сонця

Слайд 3

Найслабкіші з карликових галактик мають абсолютну зоряну величину М = – 6 Абсолютна зоряна величина галактики у сузір'ї Андромеди складає  М = – 20,3. Абсолютна зоряна величина нашої Галактики М = – 19.

Слайд 4

Одна з найближчих до нас галактик, спіральна галактика Сомбреро  (М 104), має видиму зоряну величину  m = + 8. Вона розташована у сузір'ї Діва Добре помітні на знімку темна лінія з пилу і гало із зірок і кульових скупчень  і дали назву цій галактиці “Сомбреро”

Слайд 5

Галактика Водовир (М 51), розташована у сузір'ї Гончі Пси, має видиму зоряну величину  m =+8,1

Слайд 6

У 1784 році французький астроном Шарль Месьє склав перший каталог зі 110 туманних об'єктів, які можна було спостерігати за допомогою інструментів вісімнадцятого століття. Лише 11 об'єктів цього каталогу виявилися газовими туманностями, всі інші – кульовими і розсіяними скупченнями і галактиками.