X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Архітектура Стародавнього Риму

Завантажити презентацію

Архітектура Стародавнього Риму

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектура Стародавнього Риму

Слайд 2

Панорама Римського форуму Форум – серце античного Рима. Тут, між Палатинським, Капітолійським та Есквілінським пагорбами, давні римляни висушили болотистий грунт та влаштували форум – зосередження політичного, релігійного, торгового життя міста.

Слайд 3

Храм Сатурна. Храм Вести Храм Сатурна – один з найдавніших храмів. Храм побудовано в епоху царів, в ньому зберігалася міська казна. Храм Вести побудовано наприкінці ІІ ст. до н.е. Від нього лишився тільки круглий фундамент з цегли. На ньому було побудовано будинок весталок – дівчат жриць, обов’язком яких було збереження незгасимого священного вогню, символу вічного існування Рима.

Слайд 4

Храм Антоніна і Фаустіни Храм Антоніна і Фаустіни, батьків Марка Аврелія, почато у 141 році Антоніном Пієм, був пізніше трансформований в базиліку Сан Лоренцо ін Міранда: ця обставина сприяла його збереженню

Слайд 5

Колізей – Амфітеатр Флавіїв Урочисте відкриття амфітеатру, закладеного у 72 році при Віспасіані, супроводжувалось забиттям 5 тис. тварин. Криваві вистави, в т.ч. гладіаторські бої, проходили до 523 року, часів правління Теодоріха. Шедевр будівничого мистецтва, овальний Колізей, має розміри 188м х 156м. Висота фасаду 48,5м; 80 вхідних арок впускали до 55 тис. глядачів.

Слайд 6

Колізей

Слайд 7