X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Архітектура доби Відродження"

Завантажити презентацію

"Архітектура доби Відродження"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектура доби Відродження. Ренесанс

Слайд 2

Архітектура Відродження - період розвитку архітектури в європейських країнах з початку XV до початку XVII століття, в загальному перебігу Відродження та розвитку основ духовної і матеріальної культури Стародавній Греції і Рима. Цей період є переломним моментом в історії західноєвропейської архітектури, особливо по відношенню до попереднього архітектурному стилю, до готики.

Слайд 3

Першим представником цього напряму можна назвати Філіппо Брунеллескі, котрий працював у Флоренції, місті в Тоскані,де розпочався напрям відродження античності.

Слайд 4

Особливе значення в цьому напрямку надається формам античної архітектури: Симетрія Пропорція

Слайд 5

Специфіка культури доби Відродження Відродження інтересу до Античності; Обґрунтування права науки і розуму на незалежність від церкви; Світський характер культури та літератури; Спроби компромісного поєднання надбання античності давньоримського варіанта з християнською ідеологією католицизму.

Слайд 6

Ренесансу властивий гуманістичний світогляд,звернення до культурної спадщини античності ,тобто її «відродження»(звідси і назва терміну)

Слайд 7

Можна виділити три основні періоди: 1.Раннє Відродження або Кватроченто, приблизно збігається з XV століттям. 2.Високе Відродження, перша чверть XVI століття. 3.Маньєризм або Пізніше Відродження (бл. 1520 - 1600).