X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МЕТОДИКА ПЕРЕТВОРЕННЯ ЦІЛИХ ВИРАЗІВ

Завантажити презентацію

МЕТОДИКА ПЕРЕТВОРЕННЯ ЦІЛИХ ВИРАЗІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЕРЕТВОРЕННЯ ЦІЛИХ ВИРАЗІВ Пригадаємо, які два обернені види перетворень ми здійснюємо під час роботи з цілими виразами: Записати вираз у вигляді многочлена (суми); Перетворити многочлен (суму) у добуток (розкласти на множники). Скористаємось підручником: Бевз Г.П., Бевз В.Г. Алгебра: Підручник для 7 кл. загальноосвіт. навч. закл. – К.: Зодіак-ЕКО, 2007. – 304 с.: іл.

Слайд 2

Отже, можна виділити такі способи тотожних перетворень цілого виразу у многочлен розкриття дужок; зведення подібних членів многочлена; перетворення одночленів у одночлени стандартного вигляду; додавання і віднімання многочленів; множення одночлена на многочлен та многочлена на многочлен; застосування формул скороченого множення.

Слайд 3

Нагадуємо способи перетворення суми в добуток (розкладання на множники) Винесення спільного множника за дужки; Застосування формул скороченого множення; Групування та деякі спеціальні прийоми (перегрупування, зведення до різниці квадратів).

Слайд 4

Перевіримо домашнє завдання за допомогою тесту:

Слайд 5

Слайд 6

Для результативної роботи розділимось на групи І група: Застосування різних способів розкладання многочленів на множники ІІ група: Виділення повного квадрата двочлена ІІІ група: Розв’язування рівнянь із застосуванням різних способів покрокового перетворення виразів ІV група: Доведення подільності

Слайд 7

Завдання для І групи 1. Повторіть за підручником або зошитом теорію: алгоритм застосування різних способів розкладання многочленів на множники. 2. Використовуючи повторений алгоритм, розкладіть на множники: