X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗНО 2010 Історія України

Завантажити презентацію

ЗНО 2010 Історія України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗНО-2010 з історії України ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ Методичні рекомендації підготовлені начальником методичного відділу Ямцовою І.В.

Слайд 2

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2009 року № 570 перелік предметів аналогічний переліку 2009 року; кожен бажаючий взяти участь у ЗНО 2010 року може обрати п’ять предметів для тестування; два обов'язкові предмети тестування; проведення ЗНО у червні 2010 року; результати ЗНО зараховуються як результати конкурсних випробувань до вищих навчальних закладів.

Слайд 3

Терміни проведення ЗНО 2010 Українська мова та література - 2, 3 ,4 червня Іноземні мови - 7 червня Математика - 14, 15 червня Історія України - 17, 18 червня Фізика - 23 червня Хімія - 21 червня Біологія - 9 червня Географія - 11 червня

Слайд 4

Особливості сесії 2010 р. Зовнішнє оцінювання буде виконувати лише одне завдання: вступні випробування до вищих навчальних закладів. Обов’язковість двох предметів: українська мова і література та математика або історія України. Виготовлення тестових зошитів лише українською мовою за наявності словника.

Слайд 5

Умови прийому до вищих навчальних закладів на 2010 р. Наказ МОНУ від 18.09.2009 р. № 873 Прийом документів до ВНЗ - з 15 по 31 липня Вступні іспити та конкурси - з 23 по 31 липня Зарахування до ВНЗ - з 1 по 31 серпня

Слайд 6

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО - 2010 Починаючи з 28 вересня, на сайті УЦОЯО www.testportal.gov.ua розміщуються матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріали включають: програму зовнішнього оцінювання, специфікацію тесту, його демонстраційний варіант із правильними відповідями на питання, кілька сотень тренувальних завдань із кожного предмета.

Слайд 7

ОСОБЛИВОСТІ СПЕЦІФІКАЦІЙ 2010 Відмова від відкритих завдань з математики; Встановлення в умови проведення ЗНО та перевірки його результатів обмеження присутності вчителів визначених предметів

Слайд 8

СПЕЦИФІКАЦІЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ Час виконання зменшено зі 150 до 120 хвилин; Кількість завдань зменшено з 70 до 60; Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в аудиторії не можуть бути присутні вчителі історії України, всесвітньої історії.

Слайд 9

1. Призначення тесту Оцінити ступінь підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів з історії України з метою конкурсного відбору для навчання у вищих навчальних закладах. 2. Документи, які визначають зміст тесту Тест розроблено на основі Програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України (Затверджено Міністерством освіти і науки України, наказ № 865 від 18.09.2008 року).

Слайд 10

3. Структура тесту Загальна кількість завдань тесту – 60. На виконання тесту відведено – 120 хвилин.

Слайд 11

Кількісний розподіл завдань за складністю за змістовими лініями та періодами історії України

Слайд 12

4. Характеристика завдань тесту Тест з історії України складається з таких форм тестових завдань: Завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного із завдань пропонується 4 варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей. Завдання вважається невиконаним у випадках, якщо: а) позначено неправильну відповідь; б) позначено два або більше варіантів відповіді, навіть якщо серед них позначено й правильну відповідь; в) правильну відповідь не позначено взагалі.

Слайд 13

Тест з історії України складається з таких форм тестових завдань: 2. Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з інструкції та поданої у двох колонках інформації, яку позначено цифрами (ліворуч) та буквами (праворуч). У завданнях пропонується співвіднести матеріал двох колонок, позначених цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник вибрав та позначив правильну букву (від А до Д) навпроти кожної цифри (від 1 до 4) у бланку відповідей.

Слайд 14

Тест з історії України складається з таких форм тестових завдань: 3. Завдання на встановлення правильної послідовності. Завдання складається з інструкції та назв (опису) подій, позначених буквами. Цифрі 1 має відповідати перша подія, цифрі 2 – друга подія, цифрі 3 – третя, цифрі 4 – четверта.

Слайд 15

Кількісний розподіл завдань за формами, періодами історії України та змістовими лініями

Слайд 16

Кількісний розподіл завдань за формами, періодами історії України та змістовими лініями

Слайд 17

Кількісний розподіл завдань за формами, періодами історії України та змістовими лініями

Слайд 18

Кількісний розподіл завдань за формами, періодами історії України та змістовими лініями

Слайд 19

Кількісний розподіл завдань за формами, періодами історії України та змістовими лініями

Слайд 20

Розподіл максимально можливих тестових балів за періодами історії України

Слайд 21

5. Розподіл завдань тесту за складовими історичної підготовки Відповідно до переліку документів, які визначають зміст тесту з історії України зовнішнього незалежного оцінювання, перевірці підлягають наступні складові історичної підготовки випускника загальноосвітніх навчальних закладів

Слайд 22

5. Розподіл завдань тесту за складовими історичної підготовки

Слайд 23

5. Розподіл завдань тесту за складовими історичної підготовки

Слайд 24

5. Розподіл завдань тесту за складовими історичної підготовки

Слайд 25

5. Розподіл завдань тесту за складовими історичної підготовки

Слайд 26

6. Принципи композиції завдань тесту Композиція завдань в тесті ґрунтується на наступних базових принципах: 1. Завдання розташовуються за формами, вказаними вище: від завдань з вибором однієї правильної відповіді до завдань на встановлення правильної послідовності. Це пояснюється специфікою роботи з завданнями кожної форми та технологічними аспектами їхньої комп’ютерної обробки. 2. Завдання в межах кожної з форм розташовуються в хронологічній послідовності за вказаними вище періодами. 3. Зростання кількості завдань в кожному з періодів послідовно від ранніх епох до сучасності. Це пояснюється необхідністю враховувати обсяг окремих курсів та кількістю годин, відведених на їхнє викладання.

Слайд 27

7. Система оцінювання окремих завдань і тесту в цілому За правильне (частково правильне) виконання завдання кожної форми встановлюються наступні бали: Завдання з вибором однієї правильної відповіді – 0 – 1 тестовий бал. Завдання на встановлення відповідності – 0 – 1 – 2 – 3 – 4 тестових бали. 3. Завдання на встановлення правильної послідовності – 0 – 1 – 2 тестових бали. Максимально можливий бал за правильне виконання всього тесту – 82.

Слайд 28

8. Додаткові матеріали та обладнання Додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту не використовуються. 9. Умови проведення зовнішнього незалежного оцінювання та перевірки його результатів Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в аудиторії не можуть бути присутні вчителі історії України, всесвітньої історії. Відповіді на завдання автоматично обробляються після сканування бланка відповідей А.

Слайд 29

10. Рекомендації з підготовки до складання тесту Під час підготовки до складання тесту рекомендується використовувати підручники і посібники, що мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Слайд 30

- на нашому сайті - www.test.dn.ua - електроною поштою - rc.donetsk@testportal.com.ua - за телефоном (0622) 97-80-51 або особисто за адресою Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти – вул. Мушкетівська, 19, м. Донецьк, 83014 Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете задати їх:

Слайд 31

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання